Temaş Catering

E-posta Gönder

Catering Hizmetleri

Kategori

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Setup Catering Davet ve Organizasyon
63 1 7

Çekmeköy

Setup Catering Davet ve Organizasyon

“İstanbul’da Bizde Varız” diyerek 2013 yılında faaliyete başladık. Hizmet ......

Hakkında

Temaş Catering düğün günü sizleri yalnız bırakmıyor ve yemek üretimi konusunda sizlere hizmet sunmaya devam ediyor. Ekonomik bütçeyle konuklarınıza yemekler hazırlatabilirsiniz. Catering firmamızın hizmet ağı geniş olup, çeşit çeşit yemek imkanı sunuyoruz. Geniş ekibimiz sayesinde kısa sürede yemek sunumu gerçekleştiriyoruz. Düğün günü yemeklerimizi sıcak olarak misafirlerinize ikram etmeye özen gösteriyoruz. Elemanlarımız her dönem belirli eğitimlerden geçirilerek çalışma koşulları sürekli iyileştiriliyor. Catering hizmetlerimizden faydalanmak isteyen çiftlerimiz düğün günü şık sunumlarımız sayesinde hem misafirlerine gül bir akşam sunuyor hem de karnını doyurma imkanı sunuyor. Düğün organizasyonlarınızı yemekli yapmayı planlıyorsanız profesyonel catering firmasıyla çalışmak doğru bir karar olacaktır. Zengin menü çeşitlerimiz sayesinde harika menüler oluşturabilirsiniz.

İletişim

Fatih Bas

  • Adres: Akçaburgaz Mahallesi 9. Cadde 72. Sokak No:21 Esenyurt/Istanbul

Temaş Catering Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.