Saray Muhallebicisi Catering

Saray Muhallebicisi Catering

Catering Hizmetleri

Kategori

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Yemekli Fiyat60 TL'den fazla
  • Minimum Kokteyl Fiyat40 TL'den fazla
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?1 hafta
  • Maksimum Davetli Sayısı3.000 kişi

Özellik

  • Özellikler Servis Personeli, Ekipman, Menüde Değişiklik

Sorular

  • Hazırladığınız ekstra menüler neler? Kosher, Vegan, Vejetaryen, Diyabet

Hakkında

Yıllardır yemek sektöründe Saray Muhallebicisi ismiyle başarıyla varlığımızı sürdürüyoruz. Saray Muhallebicisi’nin uzman kadrosu olarak geleneksel ve köklü hizmet anlayışımızı günümüzde de yaşatarak adeta geleceğe miras bırakıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla her şeyi en kaliteli ve uygun fiyatlarla sunmaya özen gösteriyoruz. Sizlere şubelerimizde hizmet verirken bir yandan da özel günlerinizde yanınızda olmaya başladığımız catering hizmetimizle kaliteyi adeta sofralarınıza getiriyoruz. Sloganımız olan “İyi hizmet bizim tutkumuzdur.” sözüne bağlı olarak çalışıyoruz. Profesyonel bir çalışan kadrosuyla davetinizi en ince ayrıntısına kadar planlıyoruz. Her şeyi sizin yerinize düşünüyor ve pratik çözümlerle uygulamaya koyuluyoruz. Güler yüzlü servis personelimizle lezzetli ikramlarımızı masalarınıza getiriyoruz.

Tatlıdan tuzluya çok çeşitli bir menü yelpazesine sahibiz. Davetiniz öncesi sizinle tanışarak menü içeriklerimiz hakkında konuşuyoruz. Nasıl bir menü istediğinizi bize belirtmenizi istiyoruz. Size sunmuş olduğumuz paket menüler dışında istekleriniz var notlar alıyoruz. Menü üzerinde ekleme çıkarma yaparak kendi kişisel menü listenizi de kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Birbirinden değerli usta aşçılarla çalışıyoruz. Hünerli elleriyle hazırladıkları yemekleri yediğinizde tatlarının damaklarınızda kalacağına emin olabilirsiniz. Diyabet, vegan ve vejetaryen gibi farklı yemek alternatiflerimiz olduğunu da mutlaka belirtmek isteriz.

Hem sizin hem de konuklarınızın keyifli bir eğlence sürerken hijyenik kurallara uygun olarak yapılmış yemeklerle harika bir davet geçirmesi için özenle çalışıyoruz. Sevdiklerinize sunduğunuz yemeklerin kalitesine ne kadar önem verdiğinizi biliyoruz. Yılların tecrübesiyle şimdi sizin de etkinliklerinize kapılarımızı açarak güzel saatler yaşamanızı sağlıyoruz. Siz de sunduğumuz imkanların neler olduğunu tüm ayrıntılarıyla öğrenmek, fiyat tekliflerimizi değerlendirmek ve hizmet standartlarımızı öğrenmek için sayfa üzerinde yer alan iletişim formu, mail adresi ve telefon numarası yoluyla bize ulaşabilirsiniz. Lezzetli yemeklerle unutulmaz davetler yaşamak için Saray Muhallebicisi şubelerinde bekliyoruz.

  • Adres: Etiler

Saray Muhallebicisi Catering Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Saray Muhallebicisi Catering firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.