Panayır

E-posta Gönder

Panayır

Catering Hizmetleri

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 catering firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Diğer

Beyaz Fırın Catering

Kokteyller, yemek öncesi veya yemek sonrası buluşmalar, davetler gibi özel ...

İstanbul

Kervan Catering

İstanbul'da düğün, davet ve organizasyonlar için catering hizmeti sunan Ker...

İstanbul

Ma Jolie

Catering hizmetleri konusunda profesyonel olan Ma Jolie düğün gününüze özel...

Hakkında

Catering hizmetleri deyince akla Panayır Catering geliyor. Merkezi İstanbul'da olan catering firmamız hem şehir içinde hem de şehir dışında yemek üretimi gerçekleştiriyor. Hazır yemek üretimi konusunda oldukça başarılı olan firmamız düğün organizasyonları içinde yemek hazırlamaktadır. Düğün menüleri çiftlerimizle birlikte hazırlanmaktadır. Düğünden önce tadım yapma şansına da sahip olan çiftlerimiz beğenmediği hususları bizimle paylaşabilir ve düğünden önce düzeltme şansına sahip olabilir. Bu sayede konuklarınızdan önce yemekleri ve sunumları görme şansına sahip olabilirsiniz. Ayrıca önceden tadım yapma imkanı ile düğün gecesi herhangi bir sürpriz yaşananında önüne geçebilirsiniz. Eksiksiz hazırlığımız sayesinde düğün gecenizde sizleri hiç yormuyor, lezzetli sunumlar hazırlamak için çalışmaya devam ediyoruz.

İletişim

Bulent

  • Adres: Barbaros Mah. Mor Sumbul Sk. N:5 Teknik Yapi Deluxia Palace A Blok K:6 D:166 Bati AtasehirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.