Lime Catering

E-posta Gönder

Lime Catering

Catering Hizmetleri

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Setup Catering Davet ve Organizasyon
63 1 7

Çekmeköy

Setup Catering Davet ve Organizasyon

“İstanbul’da Bizde Varız” diyerek 2013 yılında faaliyete başladık. Hizmet ......

Hakkında

İstanbul'da catering hizmeti sunan Lime Catering düğün gecenizde sizleri yanında yer alıyor, şık sunumlarla lezzetli yemekleri konuklarınıza sunuyor. Catering hizmetlerimiz son derece profesyonel olup düğün gecesi sorunsuz bir şekilde yemek sunumu gerçekleştiriyoruz. Pek çok gelin ve damat adayı düğün günlerinde şık bir yemek vermek ister. Ancak düğün yemekleri emek ve zaman ister. Zamanı olmayan çiftler yemek işleri için profesyonel bir catering firmasından yardım almayı tercih eder. Catering firmamız düğün yemeğiniz için her şeyi düşünür. Her ayrıntıyı özenle yerine getiren firmamız düğün gecesinde servis hizmetlerini de üstlenir. Servis hizmeti için bu alanda eğitim almış profesyonel servis personellerimiz yemek dağıtımı hizmeti sunmaktadır.

İletişim

Gamze Uluyol

  • Adres: Çavuşbaşı Cd. İlhanlar İş Merkezi2 N:75 K:4 D:9 ÇekmeköyYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.