Kemer Han

E-posta Gönder

0212 963 3880

Kemer Han

Catering Hizmetleri

Kategori

Limitsiz

Kapasite

40-60 TL

Min. Yemekli

Bahçelievler, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Yemekli Fiyat 40-60 TL
  • Minimum Kokteyl Fiyat 30-40 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta
  • Maksimum Davetli Sayısı Limitsiz

Özellikler

  • Özellikler Servis Personeli, Ekipman, Menüde Değişiklik, Düğün Shot Servisi

Sorular

  • Hazırladığınız ekstra menüler neler? Diyabet, Vegan, Vejetaryen

Hakkında

Düşlerinizi süsleyen tüm özel organizasyonlarınız için yemek hizmeti vermeye hazırız. Kemer Han ailesi olarak mutlu anlarınızda hiçbir aksaklık yaşanmamasını sağlıyoruz. Eğer siz de kusursuz bir davet istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Sizi profesyonel olarak faaliyet gösterdiğimiz markamızla tanıştırmak bizim için büyük bir gurur. Uzun zamandan beri organizasyon sektöründe başarıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Mutfaktaki titizliğimiz ve kalitemiz ile ismimizden iddialı şekilde söz ettiriyoruz. Düğün gibi toplu davetlerin oldukça önemli noktalarından biri yemek hizmeti. Biz de size bu konuda yardımcı oluyor, etkinliklerinizi güzelleştiriyoruz.

Her davet bizim için çok kıymetli. Tüm çiftlerimize aynı hassasiyet ve özeni gösteriyoruz. Her organizasyonun sonunda bize “İyi ki!” demenizi amaçlıyoruz. Kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Her zaman İstanbul’un en iyi catering firmaları arasında bulunmayı kendimize ilke ediniyoruz. Kullandığımız araç ve gereçleri düzenli olarak yeniliyoruz. Hizmet anlayışımızı daima ileri seviyeye taşımak için emek harcıyoruz.

Tecrübeli bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Yemek yapmak bizim için işten ziyade adeta bir tutku. Bünyemizde bulunan tüm çalışanlarımız hem eğitimli hem de deneyimli. İstediğiniz tüm lezzetleri ve daha fazlasını özel günlerinizde hazırlayabiliyoruz. Her damak zevkine uygun bir seçeneğimiz mutlaka bulunuyor. Taleplerinize göre menü içeriklerinizi oluşturuyor, sizi memnun edecek bir hizmet sunuyoruz.

Organizasyonunuz boyunca hiçbir aksaklık oluşmayacağına şimdiden emin olabilirsiniz. Yemeklerinizi hijyenik koşullarda hazırlıyoruz. Sıcaklığını koruyarak şık bir görünümle masalarınıza servis ediyoruz. Tüm ekibimiz birbiri ile uyum içerisinde çalışıyor. Kalitemizi yakından hissedeceğiniz bir hizmet alacaksınız. İçinde yemeğin ve hizmetin olduğu her davette size yardımcı oluyoruz. Bahçelievler catering firmaları arasında bir araştırma yapıyorsanız, hakkımızda daha detaylı bilgi edinmek için bize ulaşmalısınız.

Bizimle irtibata geçmek için sayfa üzerinde yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

Abdullah Avcıoğlu

Mine GÜREL

  • Telefon: 0212 963 3880
  • Adres: Yenibosna Merkez Mah. Prof Dr. M. Nevzat Pisak Cad. Doğu San Sit. Sk: 4/18 Bahçelievler

Kemer Han Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!