Erba Outsourcing&Catering

E-posta Gönder

Erba Outsourcing&Catering

Catering Hizmetleri

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 catering firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

İstanbul

Çağan Catering

Çağan Catering ile müşteriler istedikleri düzeylerde yemek hizmetlerini eld...

İstanbul

Ayça Dizar Butik Catering

Catering deyince ilk akla gelen firmalardan biri olan Ayça Dizar Butik Cate...

İstanbul

Panayır

Catering hizmetleri deyince akla Panayır Catering geliyor. Merkezi İstanbul...

Hakkında

Erba Outsourcing& olarak organizasyon ihtiyaçlarınızı karşılıyor ve düğün gecenize özel menüler hazırlıyoruz. Düğün günün davetlilerinize hem lezzetli hem temiz hem de hijyenik sunumlar gerçekleştiriyor ve farkımızı ortaya koyuyoruz. Menülerimizde doğal ürünler kullanıyor ve günlük olarak satın alıyoruz. Paketli ürünlerimizin hepsi markalı ürünler olduğu için kesinlikle sorun yaşamıyorsunuz. Yemekli düğün konseptleri için standart paketlerimizin yanı sıra plus paketlerimizde mevcut. Zengin bir alternatif çeşitliliğine sahip olan catering firmamız konuklarınızı en iyi ağırlamanız için birbirinden özel ve daha önce hiç tatmadığınız lezzetler hazırlıyor. Plus paketimizi tercih eden müşterilerimiz sıcak soğuk ikram ve içecek ile porselen kurulum imkanlarımızdan faydalanmakta ve şık bir sunum imkanına sahip olmaktadır.

İletişim

Mustafa Erdi Bayram

  • Adres: E5 Yan Yol, Florya Mevkii Dilek Sk. Cemcan İş Merkezi N:2/4 Küçükçekmece (Florya Metrobüs Durağı Karşısı)Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.