Elchyn Catering


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Elchyn Catering sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

Elchyn Catering, “ Exclusive Catering” alanında Türkiye’nin her yerinde hizmet veren bir firmadır.

1986 yılında kurulmuş ve daima yükselen bir başarı grafiği çizerek, sektörün en köklü ve en güvenilir firması haline gelmiştir.

Sahip olduğu disiplinli hizmet anlayışı ve yıllara dayanan tecrübesi nedeniyle Türkiye’deki çeşitli diplomatik misyonlar, dünya ve Türkiye çapında ünlü firmalar, finans ve otomotiv sektörü referanslarının önemli bir bölümünü teşkil etmektedir. Türkiye’deki en büyük holdingler için Elchyn Catering, uzun yıllardan bu yana hizmet veren vazgeçilmez bir isim olmuştur.


ŞİRKET PROFİLİ

Firmanın kilit noktalarındaki kişiler, yıllardır Elchyn Catering’de görev almış dinamik, genç ve yaratıcı kişilerdir.

Organizasyonlarda ikram edilen tüm yiyecekler ve pastane ürünleri, yıllardır Elchyn Catering’de görev almış deneyimli mutfak kadrosuyla kendi bünyesinde üretilir. Bu özelliği ile Elchyn Catering, entegre bir yapıya sahiptir.


SAHİP OLDUĞU SERTİFİKALAR

Elchyn Catering, dünyaçapında geçerli olan, ISO 22000 ve ISO 9001 sertifikalarına sahiptir. Bu belgeler, gıda ve kalite yönetimini tam ve kusursuz olarak uyguladığını göstermektedir. Bünyesinde görev alan gıda mühendisi, İngiltere’deki Charted Institute of Environmental Safety'nin Catering tarafından verilen “Level 2 Award in Food Safety in Catering sertifikası” ve devlet tarafından verilen şirket içi “Sorumlu Yönetici “ belgesine sahiptir.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Karin Alyanakziya, Neslihan Guloglu Adres Levent Seyrantepe Mah. Altınay Cad. Elçin Plaza, Hayat İş Merkezi, No:57 Kağıthane
Kağıthane,
Evleneceklere Destek Hareketi
Elchyn Catering ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Elchyn Catering hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap