Delicious Catering

E-posta Gönder

Delicious Catering

Catering Hizmetleri

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Setup Catering Davet ve Organizasyon
63 1 7

Çekmeköy

Setup Catering Davet ve Organizasyon

“İstanbul’da Bizde Varız” diyerek 2013 yılında faaliyete başladık. Hizmet ......

Hakkında

Delicious Catering ile istediğiniz özelliklerde yemek hizmetlerini elde edebilirsiniz. Burada herkesin damak zevklerine göre değişen özelliklerde yemek hizmetleri verilmektedir. Sizlerde yer alan hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Kişilere özel hizmetler ile menüler üzerinde değişiklikler yapılabilmektedir. İstediğiniz şekillerde menülere eklemeler yapabilmektesiniz. Bu şekilde kendi konseptlerinize göre en uygun menüleri kendiniz oluşturabilirsiniz. Düğünleri nişan, sünnet yemekleri şirket yemekleri kutlamalar, partiler, mezuniyet törenleri törenler, festivaller, doğum günleri, toplantılar, konferanslar, kurum yemekleri, açılışlar gibi çok çeşitli organizasyon ve etkinlikler için gerekli olan hizmetler burada verilmektedir. Organizasyon esnasında gerekli olan servis hizmetleri de burada kişilere verilmektedir. Yer alan hizmetlerden yararlanmak için iletişime geçebilir ve istediğiniz ürünleri elde edebilirsiniz.

İletişim

Beti Ruso

Rakel

  • Adres: Sinasos Çarşısı N:10 KemerburgazYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.