Carlo Bernardini

E-posta Gönder

Catering Hizmetleri

Kategori

750 kişi

Kapasite

60 TL'den fazla

Min. Yemekli

Kağıthane, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Yemekli Fiyat 60 TL'den fazla
  • Minimum Kokteyl Fiyat 40 TL'den fazla
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 hafta
  • Maksimum Davetli Sayısı 750 kişi

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışında Hizmet, Servis Personeli, Ekipman, Menüde Değişiklik, Düğün Shot Servisi

Sorular

  • Hazırladığınız ekstra menüler neler? Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryen

Önerilen Firmalar

Catering Dünyası Event ve Organizasyon
58 3 7

Sarıyer

Catering Dünyası Event ve Organizasyon

2.000 kişi
40-60 TL

Bahçelievler

Kemer Han

Limitsiz
40-60 TL
Misafirliq
11 1

Sarıyer

Misafirliq

250 kişi
60 TL'den fazla

Hakkında

Unutulmaz davetleriniz eşsiz sunumlarla taçlandırmak isteyenlerin tercihi, Carlo Bernardini Catering İstanbul ekibi oluyor. Siz de en iyi lezzetleri sunmak için geleneksel tatlarla moderni sentezleyen Carlo Bernardini’yle tanışmalısınız! Venedik doğumlu olan dünyaca ünlü şef, henüz çocuk yaşlarında keşfetmiştir mutfak sanatını. Büyükannesinin hazırladığı enfes tatlardan etkilenerek denizden ve topraktan gelen mucizelerin etkisi altına girmiştir… Aldığı eğitimler sonunda, Avrupa’da çok değerli aşçıların mutfağında tecrübe kazanmıştır. Dünyanın pek çok yerine büyük oteller zincirlerinde görev almış ve 15 yıldan daha uzun bir süredir de mutlu çiftlerin davetlerinde uzman kadrosuyla fark yaratmaya devam ediyor…

İstanbul’da şef Carlo’nun danışmanlık yaptığı düğünlerde menü tasarımıyla hazırlıklar başlıyor. İçerik dengesi ve uygulama kontrolü de ekibimiz tarafından üstleniliyor. En saygın şirketlerin ve özel bireylerin seçimi olan dünya mutfağından tatlar birbirinden şık sofralarda yerlerini alıyor. Çünkü, tüm bu süreçte kişisel olarak unutulmaz bir atmosfer yaratmayı ve yaratıcı bir deneyim tasarlamayı hedefliyoruz. Her ayrıntıya kadar inceliyor, en küçük bir detayın atlanmamasını sağlıyoruz. Seçtiğiniz mekânda büyüleyici bir ambiyans ve enfes lezzetlerin modern sunum çizgisiyle sergilenmesine hazır olun!

Davet ve resepsiyonlarınıza, mükemmeliyetçi ekibimizle birlikte Carlo Bernardini organizasyon dokunuşları katmak bizim için büyük gurur! Yarattığımız her kutlamada, tutkumuzu, pozitif enerji, çaba ve başarımızı yansıtıyoruz. Bunun için yıllardır durmaksızın çalışıyor, kusursuz hizmet anlayışını ilke ediniyoruz. Tasarladığımız gecenin ardından pişman olmayacak, yemek ve kokteyl etkinliklerinizin üzerinden yıllar geçse bile “İyi ki”, diyeceksiniz… Yine çok konuşulacak bir etkinlik için kalabalık ekibimiz ile birlikte en özel çalışmalarımızı yapmaya başlıyoruz!

Peki, ya siz harekete geçmek için neyi bekliyorsunuz? Acele edin, Carlo Bernardini ailesiyle irtibat sağlayın. Bilgilerimiz bu sayfanın üst kısmında yer alıyor!

İletişim

Erdem Dönmez

  • Adres: Seyrantepe Mah. Altınay Cad. Katip Sok. No: 18/C Kâğıthane/ İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!