Çamlıca Yemek

E-posta Gönder

Çamlıca Yemek

Catering Hizmetleri

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Setup Catering Davet ve Organizasyon
63 1 7

Çekmeköy

Setup Catering Davet ve Organizasyon

......

Rasyo Catering
10 1

Avcılar

Rasyo Catering

......

Karınca Catering
20

Beykoz

Karınca Catering

......

Hakkında

Hem lezzetli hem ekonomik hem de şık sunumlarla hizmet sunan Çamlıca Yemek düğün organizasyonlarında sizleri yalnız bırakmıyor, bu hem özel hem de stresli gününüzde konuklarınızı en iyi şekilde ağırlama imkanı sunuyor. Hazır yemek sektörünün öncülerinden biri olan firmamız uzun yılların tecrübesiyle düğün gecenizde konuklarınıza profesyonel bir catering hizmeti sunuyor. Yemeklerimiz lezzetli olması kadar temiz ve sağlıklı olmasına da çok özen gösteriyoruz. En iyi artlarda hazırlanan menülerimiz misafirlerinizi doyururken tam bir lezzet şöleni yaşama imkanı sunuyor. Bilinen markaları kullanıyor, kesinlikle kaliteden ödün vermiyoruz. Catering firmamız sayesinde hem yiyecek ve içecek temini hem de servis elemanı temini sağlıyor ve hiçbir soruna izin vermiyoruz.

İletişim

Berkay Germic

  • Adres: Kurudede Sk. N:42 Bulgurlu-UskudarYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.