Ayça Dizar Butik Catering

E-posta Gönder

Ayça Dizar Butik Catering

Catering Hizmetleri

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!Önerilen Firmalar

Setup Catering Davet ve Organizasyon
38 1 4

Çekmeköy

Setup Catering Davet ve Organizasyon

“İstanbul’da Bizde Varız” diyerek 2013 yılında faaliyete başladık. Hizmet ...

Atölye 21
15 2

Kadıköy

Atölye 21

2017 yılında davet sektörüne hızlı bir giriş yapan markamız Atölye 21, İsta...

Hakkında

Catering deyince ilk akla gelen firmalardan biri olan Ayça Dizar Butik Catering özel lezzetlerle buluşmanızı sağlıyor. Butik catering firmamızda hijyen koşullarına çok önem veriliyor. Menülerimizi hazırlarken mevsim meyve ve sebzelerinden kullanıyor, sağlıklı menüler ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. Yağlı ve ağır yemekler yerine, daha hafif ve sağlıklı yemekleri tercih ediyor. Butik catering firmamız gelin ve damat adaylarının beklentileri doğrultusunda menüler hazırlıyor. Birlikte ortak olarak karar veriyor ve düğün gününüzde yemeklerinizi hazırlayıp konuklarınıza sunuyoruz. Lezzet şöleni yaşatmak için çalışan firmamız düğün gününüzde sorun yaşamadan yemek ikramı yapıyor ve konuklarınızı en özel lezzetleriyle buluşturuyor. birbirinden özel meze ve tatlılarımız eşliğinde unutulmaz bir yemek konuklarınızı bekliyor.

İletişim

Ayca Dizar

  • Adres: CaddebostanYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.