Alizade Catering

E-posta Gönder

Alizade Catering

Catering Hizmetleri

Kategori

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Setup Catering Davet ve Organizasyon
63 1 7

Çekmeköy

Setup Catering Davet ve Organizasyon

......

Rasyo Catering
10 1

Avcılar

Rasyo Catering

......

Karınca Catering
20

Beykoz

Karınca Catering

......

Hakkında

Alizade Catering ile müşteriler istedikleri türlerde ve tarzlarda yemek hizmetlerini elde edebilmektedirler. Sizlerde yer alan bu hizmetlerden yararlanmak için iletişime geçebilir ve istediğiniz düzeylerde yemek hizmetlerini alabilirsiniz. Düğün, nişan, mezuniyet törenleri, törenler, partiler, sünnet yemekleri, kokteyller, fuar, konferanslar, şirket yemekleri, toplantılar gibi çok çeşitli organizasyonlar için gerekli olan yemek hizmetleri burada verilmektedir. Müşteriler istedikleri menüler üzerinde eklemeler ve çıkarmalar yaparak istedikleri yemekleri alabilirler. En özel ve önemli günlerinizde istediğiniz türlerde yemek hizmetlerini buradan alabilirsiniz. Sizlerde yer alan bu hizmetlerden yararlanabilir ve istediğiniz özelliklerde servis hizmetlerini alabilirsiniz. İletişime geçerek gerekli olan hizmetleri alabilirsiniz. Yer alan tecrübeli ekipler gerekli olan hizmetleri müşterilerine sağlamaktadırlar.

İletişim

Mehmet Ali Sagiroglu

  • Adres: Kurtköy Mah. Yeşilırmak Cad. Fecir Sok. No:10/A Pendik

Alizade Catering Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.