Cookart Catering & Culinary Art

1

E-posta Gönder

Catering Hizmetleri

Kategori

Çankaya, Ankara

İlçe, İl


Hakkında

Ekibimiz, 15 senelik mesleki deneyimini Cookart çatısı altında birleştirdi ve hayattan tat almayı bilenlerin tüm özel günlerinde yanlarında olmaya başladı. Bazen kokteyllerde tatlandırdı eğlencenizi, bazen düğünlerde sonsuz mutluluklara şahit oldu sizinle... Bazen özel davetlerinizde yardımınıza koştu, bazen de toplantılarda tadı damağınızda kaldı Cookart'ın... Sizlerin talepleri doğrultusunda verdiğimiz butik catering hizmetimizle damak tadınızı görsel olarak bir şova dönüştürüyoruz. Cookart'ın diğerlerinden ayrılan en önemli özelliği; kaliteli ürünlerle yemeklerin alışılmışın dışında ve son derece şık sunumları ile size özel butik menüler ve tatlar hazırlamasıdır.

Siz sadece konuklarınız için ne istediğinizi, nasıl istediğinizi, nerede istediğinizi söyleyin. Biz de tercih ettiğiniz Türk ve dünya mutfaklarından farklı lezzetler yaratıp, bu lezzetleri her biri alanında ödül almış şeflerimizle kusursuz olarak sizlerin hizmetine sunalım.

Karşılıklı görüşmelerle hayalini kurduğunuz ve bütçenize göre şekillendirilecek olan yemek alternatiflerinden dileğinizi seçerek, bir düğün yemeği oluşturabilir ve pastanızın şekline de karar verebilirsiniz.

Kokteylde konuklarınızı ister gül cipsleri, şampanya ve çikolata ile karşılayıp, isterseniz de daha ekonomik menü alternatifleri ile geceye devam edebilirsiniz. Düğününüzün akılda kalması, her zaman hatırlanması, kusursuz olması, yeni trend sunumlarla görsel bir şova dönüşmesi sizler için önemliyse, en özel gününüzü riske atmayın siz hayal edin, biz gerçekleştirelim.

İletişim

Cemre Cerit

  • Adres: Cinnah Cad. Kilis Sok. No: 7 / A Çankaya / Ankara

Cookart Catering & Culinary Art Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!