Film Gibi Bir Balayı

Düğün gecenizin büyüsü balayınızda da devam etsin ister misiniz? O halde rotanızı filmlerde gördüğünüz eşsiz kumsallara ve berrak denizlere çevirmelisiniz.

the_beach_1 - Film gibi tatil

Film Gibi Bir Tatil

Birçok Hollywood filmine ev sahipliği yapan, egzotik güzellikleri, masmavi denizi ve geleneksel Thai masajı ile duyguları tetikleyen Phuket Adası, romantik bir balayı geçirmeyi tercih edenler için ideal... Burada cennet mercan adası olarak tanınan Phi Phi Don’u keşfedecek, Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filmine de ev sahipliği yapan Maya Bay’da sonsuz turkuazın keyfine varacak, 007 serisinden “Altın Tabancalı Adam”ın çekildiği, meşhur kayalıkları ve sahili ile James Bond Adası’nı görecek, 4 boyutlu efektleri, fil gösterisi, dans ve akrobasi şovları ile ünlü Phuket Fantasea gösterisinde unutulmaz bir gece geçireceksiniz.

maldivler_1 - Maldivlerde tatil

Rüya Değil Gerçek

Baştan çıkaran beyaz kumsalları, muhteşem denizi, eşsiz su altı dünyası, sakin ve huzurlu yaşamıyla Maldivler, balayı rotalarının vazgeçilmez klasiği… Maldivler turunda her şeyden uzaklaşacak, doğayla, sevdiğinizle bir arada geçireceğiniz unutulmaz anların eşliğinde hayalinizdeki balayı tatilinin keyfine varacaksınız.

maldivler - Balayı için Maldivler kusursuz bir seçenek

Şehrindeki 2 Balayı Firması Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!

Yorumlar (1)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

AK Ahmet Kösele

tüm dertlerinizden soyutlanmak için dünya üzerinde daha iyi bi lokasyon seçilemezdi