Türkoğlu Sarraf

E-posta Gönder

Alyans ve Takı

Kategori

Özel Tasarım

Özellikler

Alyans

Ürün Çeşitleri

Gemerek, Sivas

İlçe, İl


Özellik

  • Özel Tasarım
  • Ücretsiz Bakım
  • El Yapımı
  • Garanti Belgesi
  • Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma

Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler? Alyans, Kolye, Tamtur, Bileklik, Küpe, Tektaş, Gelin seti, Bilezik, Saat, Gerdanlık, Nişan Yüzüğü

Hakkında

Sivas’ın Gemerek ilçesinde yaşıyorsanız ve her türlü takı ihtiyacınız için güvenilir bir kuyumcuya ihtiyacınız var ise aradığınız yeri buldunuz. Türkoğlu Sarraf Yeniçubuk’ta uzun yıllardır kuyum sektöründe profesyonel olarak faaliyet gösteriyor. Hizmet verdiğimiz yıllar boyunca gerek çalışma prensiplerimiz gerek ise ürün kalitemiz sayesinde bölgemizde bilinen ve sevilen bir iş yeri haline geldik. Şubeler ile Türkiye’nin pek çok yerine dağılmış ve standart ürünlerini pazarlayan tekelleşmiş markaların gölgesinde kalmayarak kendi yolumuzda ilerliyoruz.

Kendimize has ve bol çeşitliliğe sahip ürünlerimizin tamamı özenle seçilerek dükkânımıza getiriliyor. İşini seven ve saygı duyan bir çalışma prensibi ile hep daha iyisi için çok çalışıyoruz. Örneğin hem dünyadaki hem de Türkiye’deki trendleri mutlaka takip ediyoruz. Günümüzün estetik anlayışına uygun ve çağı yakalayan bir üslupta olsak da klasikleşmiş çizgimizden de temelde ödün vermiyoruz. Bu sebep ile mağazamızda hem hazır koleksiyonlardan bulunduruyoruz hem de kişiye özel tasarımlar yapıp üretmeye devam ediyoruz. Eğer aradığınız şey kimsede olmayan ve eşsiz bir parça ise sarraflık kimliğimiz ile tam da istediğiniz gibi bir takıyı hayata getireceğimizden şüpheniz olmasın.

Türkoğlu Sarraf olarak ürün yelpazemiz çok geniş ve bunlar da kendi içlerinde fevkalade bir çeşitliliğe sahipler. Hem altın hem gümüş hem de değerli taşlardan oluşan seçeneklerimiz ile her türden takıyı mağazamızda bulabilirsiniz. Gösterişli ve albenisi olan mücevheratlar veya sade ve şık sembolik takılar bizimle mümkün. Tektaşlar, kolyeler, bileklikler, yüzükler, küpeler, gerdanlıklar, burmalar ve hatta saatler dahi elimizde mevcut. Aradığınız takı ne ise her zevke ve beğeniye hitap eden ürünlerimizden bütçenize uygun olanını muhakkak bulacaksınızdır.

Bizimle iletişime geçmek ve bilgi almak için sağdaki kutuya mesajınızı yazarak tek tıkla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Enis Türkoğlu

  • Adres: İstanbul Cad. No.32/D Yeniçubuk Gemerek 58842 Gemerek / Sivas

Türkoğlu Sarraf Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!