Erdayı Kuyumcu

E-posta Gönder

Alyans ve Takı

Kategori

Özel Tasarım

Özellikler

Alyans

Ürün Çeşitleri

Merkez, Sivas

İlçe, İl


Özellik

  • Özel Tasarım
  • Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma
  • Sertifika

Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler? Alyans, Bileklik, Küpe, Tektaş, Kolye, Nişan Yüzüğü, Gerdanlık

Hakkında

Mutluluğunuzun altına imza atmadan önceki en keyifli alışverişlerden biri de hiç şüphesiz alyans ve yüzüktür. Oldukça hassas bir konu olduğu için firmanın öncelikle güvenilir olmasını tercih edersiniz. İşte biz Erdayı Kuyumculuk olarak güvenilirlik ilkesiyle çıktığımız bu yolda güler yüzlü ve ilgili bir hizmeti, uygun fiyatları ve kaliteyi konuklarımıza buluşturuyoruz.

1957 yılından beri aktif olarak faaliyet gösteriyoruz. Açıldığımız günden beri müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak çalışmalarımıza devam ediyor ve bizi tercih eden konuklarımızın mutlu bir şekilde dükkânımızdan ayrılmasını amaçlıyoruz. Bunu yaparken dikkat ettiğimiz ve üstünde durduğumuz konulardan kısaca bahsetmek gerekirse.;

-Güvenilir, doğru ve dürüst bir çalışma prensibiyle hizmet gösteriyoruz. Konuklarımızın samimiyetimizi ve sıcakkanlı ekibimizin ilgisini her an hissetmelerini sağlıyoruz.
-Her tarzdan alyans ve takıyı işletmemizde bulabiliyorsunuz. Birçok farklı ürün ile sizlere geniş çaplı bir seçim olanağı sağlıyor, mutlaka istediğiniz tarzı bulabileceğinizi gönül rahatlığıyla söylüyoruz. Hem alyans hem de pırlanta modelleriyle zevkinizi yansıtıyor, içiniz rahat bir şekilde buradan ayrılmanızı sağlıyoruz. Elmas, zümrüt, mücevher ve yakut gibi birçok çeşit için Erdayı Kuyumculuğu tercih edebilirsiniz.
-Alyans ve yüzük dışında deri bileklik, künye, saat, gelin seti ve gerdanlık gibi farklı aksesuarlar için de doğru adrestesiniz. Tüm bu ürünler için özel olarak sevdiğinizin ve sizin isminizi yazabiliyoruz.

Sivas’ta merkezi bir konumda faaliyet gösteriyoruz. İstasyon caddesinde yer aldığımızı ve bizi birçok farklı ulaşım aracıyla tercih edebileceğinizi belirtelim. Özel araçlarınızla da gelmek isterseniz park konusunda sıkıntı yaşamayacaksınız.

Tüm bu imkânlarımızdan faydalanmak ve hakkımızda daha detaylı bilgi almak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. En özel günlerinizde Erdayı Kuyumculuk farkını yaşamak ister misiniz?

İletişim

Engin Erdayı

  • Adres: İstasyon caddesi 6/G Sivas

Erdayı Kuyumcu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!