Elbeyli Kuyumculuk

E-posta Gönder

Alyans ve Takı

Kategori

Ücretsiz Bakım

Özellikler

Alyans

Ürün Çeşitleri

Akıncılar, Sivas

İlçe, İl


Özellik

  • Ücretsiz Bakım
  • Garanti Belgesi
  • Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma

Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler? Alyans, Kolye, Tamtur, Bileklik, Küpe, Tektaş, Gelin seti, Nişan Yüzüğü, Bilezik, Saat, Gerdanlık

Hakkında

Uzun yıllardır Elbeyli Kuyumculuk Sivas merkezde, Eskikale mevkiinde değerli mücevherlerini takı severler ile buluşturuyor. Elbeyli ailesi olarak, Türkiye çapında hizmet veren ve kalitesi ile ün yapıp kendisini kanıtlamış tescilli bir marka olan Koçak Gold’un resmi satış noktasıyız. Markanın Sivas’taki tek temsilcisi olarak çalışıyor ve hemşerilerimize karşı en iyi şekilde temsil ediyoruz. Bildiğiniz üzere markamız hatırı sayılır bir ürün çeşitliliğine sahip ve hepsi birbirinden kaliteli çok değerli parçalardan oluşuyor. Bir kuyumcuda arayabileceğiniz her türlü takıya ve bu takıların her zevke hitap eden farklı çeşitlerine sahibiz. Alyans ve tektaştan tutun da gerdanlık, kolye ve küpelere kadar çok geniş bir skala diyebiliriz.

Hazır lafı geçmişken sizin de asıl merak ettiğiniz konuya gelelim istiyoruz. Birbirini çok seven çiftlerin birlikteliklerini resmileştirmek için atacakları adımlarda onları sembolik olarak bağlayan ve dünyaya birlikteliklerini gösteren o şey, alyans. Eğer nişanlanacak, sözlenecek veya doğrudan evlenecekseniz ve birbirinize verdiğiniz sözlerin göstergesi olarak bir yüzük almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Birbirinden özel ve güzel alyans çeşitlerimiz ile her çifte uygun bir çift yüzüğe sahip olduğumuza eminiz.

İster uyumlu olsun ister farklı, gönlünüzden nasıl geçiyorsa size o şekilde zevkinize ve parmak ölçülerinize uygun yüzükleri seçmeniz için yardımcı olabiliriz. Uzun yıllardır işini severek aynı zamanda da profesyonelce yapan ekibimiz size bu konuda danışmanlık yapacaklardır. Tam hayal ettiğiniz model veya modelleri bulduktan sonra ise geriye sadece son bir adım kalıyor. Parmak ölçülerinizi alıp gerekli ayarlamaları yaparak yüzüklerinizi size en kısa sürede ulaştırıyoruz.

Eğer bol çeşitli ve kaliteli ürünler ile dolu bir yer arıyorsanız Elbeyli Kuyumculuk tam size göre! Bizimle iletişime geçmek için sayfadaki mesaj kutucuğunu kullanabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: ATATÜRK CAD. TAŞHAN ALTI NO:26/B SİVAS Akıncılar / SivasYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!