Atasay

E-posta Gönder

Alyans ve Takı

Kategori

Ücretsiz Bakım

Özellikler

Alyans

Ürün Çeşitleri

Merkez, Sivas

İlçe, İl


Özellik

  • Ücretsiz Bakım
  • Garanti Belgesi
  • Sertifika
  • Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma

Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler? Alyans, Kolye, Tamtur, Bileklik, Küpe, Tektaş, Gelin seti, Nişan Yüzüğü, Bilezik, Saat, Gerdanlık

Hakkında

Tarihi 1937 yılına kadar uzanan bir mücevher sevgisi… Bugünkü herkes tarafından bilinen markanın temelleri Sarraf Hacı Mustafa Kamer tarafından Denizli’de atıldı. Sonra ise markanın asıl kurucusu Atasay Kamer ise İstanbul’a yerleşerek 1969 yılında kapalı çarşıda bir kuyumcu dükkânı açtı. İşte böyle başlayan hikâye 1989 yılında markalaşma reklam çalışmaları ile birlikte “Atasay Kuyumculuk” adını alarak yolculuğuna devam etti. Bugün, Türkiye ve hatta dünya çapında bilinen, sevilen ve takdir edilen bir marka olmamızın sebebi köklü tarihimiz ve bu işe verdiğimiz yıllarımızdır.

Günümüzde ülkemizin hemen her yerinde bir şubemiz veya franchising sistemi ile bir temsilcimiz mevcut. Sivas Atasay Kuyumculuk ise onlardan sadece bir tanesi. Şehrin merkezinde bulunan alışveriş merkezi Primehall’da bulunan mağazamız koleksiyonlarımız ve ürünlerimizi barındırıyor. Bizi ve markamızı çok iyi temsil eden bu mağaza, işini severek yapan çalışanlar tarafından yönetiliyor. Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz size her konuda gerekli yardımı ve danışmanlığı yapacaklardır.

Gelelim sizin de merakla beklediğiniz asıl konuya. Alyans ve takılarımız dünyaca rüştünü ispat etmiş ve birçok ödüle layık görülmüş ürünlerdir. Eğitimli ve tecrübeli tasarımcılar tarafından uzun uğraşlar sonucu özenle tasarlanıyor ve mağazalarımız tarafından çiftlerimize veya müşterilerimize ulaştırılıyor. Eğer söz yüzüğü, nişan için set veya düğün için mücevher takılara ihtiyacınız varsa her birini bizden kolayca temin edebilirsiniz. Her zevke ve bütçeye uygun modellerimizin size hitap edeceğinden şüphemiz yok.

Alyans seçmekte zorlanacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz, parmak ölçülerinizi aldıktan sonra size en uygun modeli bulmamız işten bile değil. Dilerseniz isimlerinizi birbirinizin yüzüklerine yazarak sevdiğinizin adını hep parmağınızda taşımanızı sağlayabiliriz.

Bizimle iletişime geçmek ve Sivas Atasay Kuyumculuk fiyatları hakkında bilgi almak için tek yapmanız gereken yanda bulunan mesaj kutusunu kullanmak.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Gültepe Mh. Okullar Bölgesi 53-Farabi Cd. No:20 / AZ-M-025 Zemin 58080 Merkez / SivasYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!