Han Gümüş

0

E-posta Gönder

Alyans ve Takı

Kategori

Özel Tasarım

Özellikler

Alyans

Ürün Çeşitleri

Battalgazi, Malatya

İlçe, İl


Özellik

  • Özel Tasarım
  • Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma
  • Garanti Belgesi
  • Sertifika

Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler? Alyans, Kolye, Nişan Yüzüğü, Bilezik, Saat, Küpe, Gerdanlık, Bileklik

Hakkında

2017 yılında faaliyete giren Han Gümüş Malatya’da kısa sürede tercihiniz haline geldi! Şık tarzımız ve birbirinden farklı modellerimizle dikkatinizi çektik ve beğeninizi kazandık. Ekip olarak sizin için her zaman en iyiyi hayal ettik! Bu yüzden güzelliğinize ve zarafetinize yakışacak takılar ve alyanslar arasından seçim yapma şansı sunuyoruz.

Peki, siz gümüş alyans yüzük modelleri arasından seçim yaparken nasıl bir süreç izliyoruz?

Karar vermek ve modellerimizi incelemek için Han Gümüş’e geldiğinizde, sizi güler yüzlü bir şekilde karşılıyoruz. Birlikte hoş sohbetler ediyoruz! Biliyoruz ki tercih yaparken acele etmemeli ve tarzınızı yansıtacak, severek kullanacağınız bir model seçmelisiniz. Çünkü birlikteliğinizin temsili olacak alyans yıllarca parmağınızda olacak.

Alyansın yanı sıra, özel tasarım yüzüklerimizi, tektaş, 5 taş ve tam turlarımızı da incelemelisiniz. Maddi planlamanıza uygun birbirinden şık modellerimiz var!

Kararınızı verdiyseniz, alyans içi yazıları konusunda da yardımcı oluyoruz. Sertifikalı özel ürünlerimiz için profesyonel işlemeler yapıyoruz. Son yılların modası haline gelen alyansların dışına yazı seçenekleri de sunuyoruz.

Trendleri ve modayı takip ettiğimiz için aradığınız her şeyi Han Gümüş’te bulacaksınız! Özel gün ve düğün, nişan, kına aksesuarlarınızı da temin edebileceksiniz. Takılarınızı seçerken de aynı hassasiyet ve özende yardımcı olacağız! Kolyeden küpeye, broştan bileziğe pek çok özel modeli sereceğiz önünüze! Set olarak da tercih edebileceğiniz ürünlerimiz de var. Şıklığıyla dikkatinizi çekecek modellerimizi incelerken seçim yapmakta zorlanacaksınız. Ancak aksesuar ve takı seçiminde, kıyafetinize uygun modeller arasında tercih yapmanız kolaylaşacaktır. Mesela; yakası kapalı bir elbise için zarif küpeler, sırt dekoltesi için ters kolyeler, zarif bileklikler inceleyebiliriz.

Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için Malatya Han Gümüş iletişim formunu doldurabilirsiniz. Form sayfanın üst kısmında yer alıyor ve hızlı iletişim sağlayarak fiyat teklifleri almanızı sağlıyor!

İletişim

Tuğba Farimaz

  • Adres: İnönü Cad. İnönü Kapalı Çarşısı No: B/76 Battalgazi/ Malatya

Han Gümüş Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!