Simoro

E-posta Gönder

Alyans ve Takı

Kategori

Fatih, İstanbul

İlçe, İl


Önerilen Firmalar

Fatih

Storks Jewellery

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Storks ürünleri arasında Storks Konse...

Hemera Gold
50

Zeytinburnu

Hemera Gold

Aşkınızı ve bağlılığınızı (evliliğinizi) simgelecek alyanslarınızın kıymeti...

Akın Kozan
39

Fatih

Akın Kozan

1974 yılında İstanbul'da kurulan Kozan Kuyumculuk pırlanta mücevher üretimi...

Hakkında

Firmamız 1976 yılında Kapalıçarşı’da kuyumculuk sektöründe hizmet vermeye başladı. 1984 yılında Altın Damla Kuyumculuk ile yaptığı ortaklık ile sektördeki varlığını güçlendirip emin adımlar ile ilerleyişini sürdürdü.

1985 yılında ilk atölyesini kurarak üretim faaliyetlerine ağırlık vermeye başlayan Altın Damla, üretimde yapmış olduğu atılımlar ile adından söz ettirmeye başladı.

Tarih 2000 yılını gösterdiğinde Sim Kuyumculuk hayata geçirdiği içi boş zincir üretim tesisinde son teknoloji ürünü makina parkuru, 4 katta toplam 3000 metrekare kullanım alanı ve yüksek kotalı üretim hacmi ile Türkiye piyasasında yeni ufuklara ulaştı.

İtalyan teknolojisi ile üretilen içi boş zincir; yüzük, küpe ve kolye uçlarını içeren fantezi dizaynlar; şarnel bilezik, özel tasarım el işi ürünler ve pırlanta üretim yapabilme kapasitesine sahip olan Sim Kuyumculuk, dünyada bu kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan üç firmadan biri olma gururunu taşımaktadır.

Kuyumculuktan elde edilen kazancı tekrar sektöre yatırarak sektörün gelişimine katkı sağlayan Sim, 2003 yılında İstanbul Nuruosmaniye Caddesinde açılışını yaptığı 7 katlı ve 385 metrekare kullanım alanına sahip showroom SimORO ile müşterilerine sunduğu hizmet kapasitesini kat be kat arttırdı. Her bir katında ayrı ürün çeşitleri ile sunum kolaylığı sağlayan ve alanlarında uzmanlaşmış çalışanları ile müşterilerine kusursuz hizmet anlayışını pekiştirmiş ve geliştirmiştir.

Kurulduğu tarihten itibaren ihracata verdiği önem devamlı yükselen SimORO, Ortadoğu, Doğu ve Güney Avrupa, Kuzey Afrika ve Orta Asya ülkeleri başta olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinde kurmuş olduğu ticari ilişkiler ile yurt dışında Türkiye’yi başarıyla temsil etmiştir.

SimORO uzun yıllardır katıldığı, dünyanın ve Türkiye’nin en prestijli kuyumculuk fuarlarından biri olan İstanbul Jewellery Show için vazgeçilmez bir sembol haline gelmiştir.

Günümüzde SimORO, teknolojisini devamlı yenileyen fabrikası, şık showroom’u ve halen Kapalıçarşı’da hizmet veren iki perakende mağazası ile SimORO, Türk kuyumculuğunun en çok takdir gören firmalarından biri olarak konumunu korumaktadır.

Yeni tasarımlar geliştirmek, yurt dışı ilişkilerini daha da arttırmak, üretim kalitesinde yenilikçi tutumunu sürdürmek ve yurt içi ile yurt dışında yeni satış noktaları kurmak Simoro’nun yakın gelecek projelerinden yalnızca bir kaçıdır.

İletişim

Avrupa Cakmakli

  • Adres: Nuruosmaniye Cad. No:49

Simoro Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.