Lizay Pırlanta

E-posta Gönder

0212 963 3809

1 yorum

Alyans ve Takı

Kategori

Özel Tasarım

Özellikler

Alyans

Ürün Çeşitleri

Fatih, İstanbul

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Özellik

  • Özel Tasarım
  • El Yapımı
  • Ücretsiz Bakım
  • Garanti Belgesi
  • Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma
  • Sertifika

Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler? Alyans, Bileklik, Gelin seti, Saat, Gerdanlık, Nişan Yüzüğü, Bilezik, Küpe, Tektaş, Tamtur, Kolye

Kampanyalar ve Paketler

Lizay Pırlanta

%40 İndirim Üzerine Düğün.com Çiftlerine Özel %20 İndirim Daha Ekliyoruz!

Fırsatı kaçırmayın.

Son gün 31/01/2021


Hakkında

1970’lerde çıkılan serüveni Türkiye çapında 40 farklı lokasyonla büyütmeye devam eden Lizay ,bilgi ve sanatını harmanladığı özel koleksiyonları ile sektöre ışık tutmaya devam ediyor. Firma kurucusu Mahmut Serbes’in kendisini başarıya götüren hikayesi 1978 yılında sektördeki aile işletmesine adım atmasıyla başlıyor. Daha sonrasında kendi oluşumunu kurmayı hedefleyen Serbes, kendi adıyla Adapazarı’nda açtığı mağazayla Lizay’ın temellerini atıyor. 1999 depreminde enkaz altında kalan ve adeta küllerinden doğarak yeniden inşa edilen mağaza, Lizay’ın tarihsel gelişimine etki eden en büyük faktörlerden. Büyüme hedefini 2004’te kurduğu Lizay Pırlanta markası ile Viaport AVM’de yerini alan firma 2012 yılı itibariyle Genel Müdürlük ve Merkez Binasını kuyumculuğun kalbi Nuruosmaniyeye taşıdı.
Perakendeci yaklaşımdan toptancılığa da geçen ve bir ilki gerçekleştiren Mahmut Serbes Türkiye çapında daha da artmakta olan 40 mağaza ağıyla,sosyal sorumluluk projeleriyle ve geniş çaplı PR projeleriyle Lizay’ı bugünlere getiren isim.
Mahmut Serbes ve yeni nesil Serbes ailesi büyük projeler gerçekleştirmeye devam ediyor ve Lizay’ın kuyumculuk alanındaki zengin geçmişini kalitesiyle harmanlayarak mücevher sevenlerin kalbine dokunuyor. Aile üyeleri Yeliz ve Çağatay Serbes varolan güven ve kalite olgusunu markayı dünya standartlarına taşıma hedefiyle birleştirip sektördeki misyonlarını üst seviyelere taşımayı ilke ediniyor.

İletişim

Merve

  • Telefon: 0212 963 3809

  • Adres: Nuru Osmaniye Cad. No:62 Cağaloğlu Fatih

Lizay Pırlanta Yol Haritası

1 yorum


G&S

Gizem & Sertaç

Düğün Tarihi: 07.09.2019

Alyansımı aşkla takılıyorum. İstediğimi şekilde yaptıkları için çok mutluyum

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!