lion diamond

E-posta Gönder

Alyans ve Takı

Kategori

Beşiktaş, İstanbul

Lokasyon


Hakkında

Genç ve dinamik bir marka olan LİON DİAMOND 2012 yılında 
sektörde bir çok alanda başarılı tecrübesi ve sorumluluğu ile yetişmiş olan Ahmet BAY & Recep ARSLAN tarafından kurulmuştur. Marka kişiye özel tasarımların ve butik ürünlerin öncüsü olma hedefiyle kusursuz mücevherler, koleksiyonlar üretiyor. Tasarımdan üretimin son aşamasına kadar her süreç kontrol altında sabır ile ilerliyor. Mücevher severlerin hayallerini estetiğin ve taşların getirdiği ışıltı ile butik bir anlayışla gerçekleştirmeyi benimsiyor.

Güçlü ekibi ile üretim atölyesinden sahibine aracısız ulaşan mücevherler kaliteli, yaratıcı ve her zevke hitap ederken mücevher bedellerinin birinci eldeki şaşırtıcı farkını misafirlerine sektördeki gücünü kullanarak yansıtıyor.

Ürünlerimizin taşıdığı modern çizgiler geleceğin tasarımlarını bugünden gerçekleştirmek isteyenlere ve klasik çizgileriyle de geçmişin estetiğini bugün yaşamak isteyenlerin tercihi oluyor.

Lion Diamond gerçek mücevher kullanıcısın sürekliliğin ve güvenin markası olurken, modayı takip etmek yerine mücevher severlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

İletişim

Ahmet Bay

  • Adres: İLETİŞİM Bab-ı Ali Cad. No:9 Gürbaşkan İş Merkezi A Blok Kat:5 Cağaloğlu - Fatih / İstanbul

lion diamond Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!