Aron Pırlanta

E-posta Gönder

Alyans ve Takı

Kategori

Fatih, İstanbul

İlçe, İl


Hakkında

Aron Diamond, benimsediği “ Sonsuz Aşk “ temalı şık , modern, ve bütün tasarımlarıyla geçmişten günümüze, adeta kültürel bir mirasın, bir numaralı temsilcisi olan ve bu mirasın yaşatılmasını bir ilke edinmiş, genç, dinamik ve profesyonel bir ekibini üzerine kurulmuş olan mücevherat firmasıdır.
Aron Diamond, 1940 yılından beri mücevherat sektöründe faaliyet gösteren bir ailenin kalite ve deneyime dayalı üretim tezgahını miras alıp, kendine has modern anlayışıyla sentezleyerek günümüzde faaliyet göstermekte olan markasını oluşturmuştur.
Aron Diamond’un temelinde çalışan uzman kadrosu, sektörün öncü ve lider kurumlarında göstermiş oldukları başarılı performansları sonucu, her biri kendi kalitesini ortaya koyan bir çok eşi imza atmıştır.
Sektöre, her yönüyle farkını yansıtan Aron Diamond , ortaya çıkardığı tasarımları ve modelleriyle 7!den 70’e hitap ederek son 2 yılda en çok talep gören firma olmayı başarmıştır.Modellerinin yanı sıra ilk kurulduğu günden beri en katı ve sert koşullarda dahi fiyat politikasını değiştirmeyişi, Aron Diamond’un temel ilkelerine bağlılığını ortaya koymaktadır.
Üretilen her bir ürüne HRD ve GIA gibi büyük kuruluşların vermiş olduğu sertifikaların yanı sıra kendi bünyesinde bulunan gemolojist ve uzman kadronun titiz çalışmaları ile değerlendirip , altına imzasını attığı “ Aron Diamond Certificate “ aracılığı ile müşterilerine hak ettiği kalite ve güveni, en üst seviyede sunmaktadır.

İlk kurulduğu günden beri tek hedefi en iyiye ulaşmak olan Aron Diamond , müşteri memnuniyeti ve müşterilerine sunmuş olduğu güvenilir hizmet anlayışı ile mücevherat sektöründe varlığını devamettirmektedir.

İletişim

Oguzhan Turkusev

  • Adres: Kapalı Çarşı Bab-I Ali Caddesi No: 34

Aron Pırlanta Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!