İda Mücevherat

E-posta Gönder

Alyans ve Takı

Kategori

Özel Tasarım

Özellikler

Alyans

Ürün Çeşitleri

Ayvacık, Çanakkale

İlçe, İl


Özellik

  • Özel Tasarım
  • El Yapımı
  • Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma

Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler? Alyans, Bileklik, Gelin seti, Gerdanlık, Kolye, Küpe, Nişan Yüzüğü, Saat, Tamtur, Tektaş, Bilezik

Önerilen Firmalar

Sette Kuyumculuk
15

Merkez

Sette Kuyumculuk

......

Merkez

Pınar Kuyumculuk

......

Sedat Kuyumculuk
11

Ayvacık

Sedat Kuyumculuk

......

Hakkında

Avrupa'nın en büyük ve modern kuyumculuk tesisine sahip Favori, mağazalarında satılan ürünlerin %95 ini Avrupa Birliği kalite ve standartlarında kendi tesislerinde üretiyor. Kalan %5 ini seçkin İtalyan firmalarından ithal ediyor.

Favori, yurt içinde farklı şehirlerde 100'ün üzerinde Favori mağazası ve 1000'in üzerinde satış noktası aracılığıyla tüketicisiyle buluşuyor.


Favori mağazalarında kadın, erkek ve çocuklara yönelik her yaşa ve zevke hitap edecek A'dan Z'ye geniş bir ürün çeşitliliği sunuluyor.

Tasarım uzmanı olan Favori; 45'in üzerindeki tecrübeli tasarımcısıyla yılda ortalama 6.000 yeni, farklı, modaya uygun ve seçkin ürün tasarlıyor.

Ürün grupları arasında büyük ilgi gören taşlı takımların yanı sıra özel koleksiyonlar, taşsız takımlar, incili, mineli takılar, bileklikler, kolye uçları, yüzükler, küpeler, bilezikler, genç, çocuk ve erkek takıları, pırlantalı ve elmas takılar bulunuyor.

Favori takıları, seçkin kadrolar tarafından, en kaliteli ham maddeler ile son teknolojiler kullanılarak el emeği ile üretilir. Favori'nin kalite üretim sistemi Avrupa Birliği standartlarındadır.

Favori takıları alerji yapmaz. Çünkü Avrupa birliği BS -EN -1811 standartlarına göre üretilir.

Favori, yerli ve İtalyan hocaların eğitim verdiği tasarım okulu olan tek firma. Bu okul; bir taraftan sektöre yeni tasarımcılar kazandırırken, diğer taraftan Favori'nin takı modasına öncülük yapmasına ve Favori mağazalarına her hafta yeni, güzel, ve diğerlerinden farklı, seçkin modeller eklenmesine katkı yapıyor.

Sektörde pek çok yeniliğin öncüsü olan Favori'nin mağazalarında satılan takılar, TSE güvenceli olup, ömür boyu ayar ve kalite garantisiyle satılıyor. Takıların bakımları ve gerektiğinde tamirleri ücretsiz yapılıyor.

Müşterilerini memnun etmekten öte hayran bırakmayı hedefleyen Favori, mağazalarında hizmet kalitesini yükseltmek için eğitime çok önem veriyor. Bu amaçla 2005 yılında Favori Altın Akademisini kuran Favori, Altın Akademisi'nin çatısı altında bayilerine; perakendecilik, pazarlama ve iletişim konularında eğitimler veriyor, eğitici kitaplar yayımlıyor.

Favori'nin 2008 yılında açmaya başladığı, şu anda 100'ü aşan Favori mağazalarının sayısı her hafta artıyor. Bayi olan firmaların %99 unu daha önce Favori'nin satış noktası olan kuyumcular veya Favori mağazası açıp başarılı olunca mağaza sayısını artırmak isteyen Favori bayileri oluşturuyor.

İletişim

Hasan Ozturk

  • Adres: Çarşı Cad.No:171

İda Mücevherat Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.