So Cute Bride Team

E-posta Gönder

Alternatif Fikirler

Kategori

Konak, İzmir

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Kategori Organizasyon

Önerilen Firmalar

Bando Organization
10 4

Konak

Bando Organization

En güzel günlerinizde organizasyonunuzu renklendirmek ister misiniz? Akılla...

TagNGram Instagram Photo Box İzmir
6 1

Konak

TagNGram Instagram Photo Box İzmir

Aslı ve Kerem Evleniyor...Bu özel gün için çok hazırlık yaptılar, bolca mas...

Ankaraks Dans ve Müzik Organizasyonu
11

Aliağa

Ankaraks Dans ve Müzik Organizasyonu

Ankaraks Dans ve Müzik Organizasyonu"Hayalinizdeki düğünü başlangıcından so...

Hakkında

İsmimizden de anlayacağınız üzere biz sadece düğün gününüzde “hayallerinizi gerçeğe dönüştüren” bir organizasyon firması değiliz. Evlenme kararı aldığınız anın mutluluğunu ve heyecanını yaşarken “Bu düğün bize ne kadara patlar?”, “Gelinliğin içine nasıl gireceğim?”, “Balayına nereye gitsek?”, “Evimin dekorasyonu nasıl olmalı?”, “Ya düğün günü bir aksilik çıkarsa!” gibi soruların bu büyüyü bozmasına izin vermeyen bir “gelin takımı”yız. Farklıyız... Ve herkes nev-i şahsına münhasır birer bireyken düğünlerin bir örnek olmasına karşıyız.

Bu yüzden test ve anketlerle sadece kendi düğününüzde görebileceğiniz konsept çalışmaları yapıyoruz. Hatta düğününüzün kusursuz olması için müstakbel eşinizin ve sizin astrolojik haritanızı bile göz önünde bulunduruyoruz. Gelinliğinizin içinde kendinizi bir masal prensesi gibi hissetmeniz için - kusura bakmayın ama - düğün gününe kadar yediğiniz lokmayı sayıyoruz. Gelinlik provası ya da gelin çiçeği için siz koşturmuyorsunuz; biz seve seve sizin peşinizden koşturuyoruz.

Yeni bir yuva kurarken ve balayı bavulunuzu hazırlarken hiçbir eksiğiniz kalmasın istiyoruz. Hayatınızın bu en tatlı telaşında bırakın her şeyi biz yapalım demiyoruz; "birlik" olalım diyoruz. Biz kısaca kendimize “Gelin Koçu” diyoruz. Üstelik “gelin” olmanın sadece düğün gününe mahsus olmadığını çok iyi biliyoruz. Siz de düğün öncesi, düğün günü ve düğün sonrasında profesyonel bir yol arkadaşına ihtiyaç duyarsanız her zaman bir kahveye bekliyoruz.

İletişim

Esin Ardic

  • Adres: Gaziosmanpaşa Bul. No:613/p-5 Alsancak-İZMİR

So Cute Bride Team Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.