Ahşap Atölyem

E-posta Gönder

Alternatif Fikirler

Kategori

Bornova, İzmir

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Kategori Aksesuar

Önerilen Firmalar

Bando Organization
10 4

Konak

Bando Organization

En güzel günlerinizde organizasyonunuzu renklendirmek ister misiniz? Akılla...

So Cute Bride Team
8

Konak

So Cute Bride Team

İsmimizden de anlayacağınız üzere biz sadece düğün gününüzde “hayallerinizi...

TagNGram Instagram Photo Box İzmir
6 1

Konak

TagNGram Instagram Photo Box İzmir

Aslı ve Kerem Evleniyor...Bu özel gün için çok hazırlık yaptılar, bolca mas...

Hakkında

Düğün organizasyonlarının özel olmasını sağlayan küçük detaylar var. İzmir Bornova’da faaliyet gösteren Ahşap Atölyem olarak birbirinden farklı tasarımlarımızla hizmetinizdeyiz. Düğün, kına, nişan, söz ve tüm organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz hoş geldin panosu, isim yazılı masa üstü süsü, isme özel puzzle şeklinde misafir defteri, isme özel ağaç şeklinde misafir defteri, anı kumbarası gibi birçok kişiye özel tasarımla müşterilerimizi memnun etme amacıyla çalışıyoruz.


Düğünlerinizin ve özel günlerinizin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu özel günlerde bizi tercih etmenizin verdiği sorumluluğun bilincindeyiz. Ürünlerimizi kaliteli malzemeler kullanarak yapıyoruz. Uzun yıllar saklayacağınız bu özel tasarımların kaliteli olması çok önemli. Ayrıca ekonomik olarak da bütçeniz dahilinde ürünler sunarak kaliteli ve uygun fiyatı bir arada sunuyoruz.


Genç ve dinamik bir ekiple çalışıyoruz. Yaratıcılığın ön planda olduğu işimizde ekibin uyum içinde olması ayrı bir önemlidir. İşimizi severek yapıyor, yaratıcı ve fark yaratan ürünlerimizi sizlere sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Seçmiş olduğunuz ürünlerin tamamen isteklerinize göre hazırlanması ve teslim edilmesi hummalı bir süreç gerektiriyor. İşimize vermiş olduğumuz değer ve göstermiş olduğumuz özen bizi biz yapan en büyük özelliğimiz. Tasarımlarımız arasından seçim yaparken karar vermekte zorlanacağınızı düşünüyor, karar alma sürecinizin tamamında fikir veriyor, yardımcı oluyoruz.


Ayrıca düğün davetiyeleri de hazırlıyoruz. Kullandığımız yazı fontlarından, tasarımlarına kadar tamamen özgün olan davetiyelerimizi istediğiniz adette temin edebiliyoruz.


Türkiye’nin her yerine ürünlerimizi gönderebiliyoruz. En kısa sürede elinizde olmasını sağlıyoruz. Gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz. Belirli bir miktar üzerindeki siparişleriniz için ise kargo ücreti almıyoruz.


Ürünlerimiz ve size özel tasarımlarımız hakkında daha fazla bilgi sahip olmak, size özel tekliflerimizden yararlanmak için yan tarafta bulunan ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

İslam KURTULDU

  • Adres: Abdi İpekçi Cd. No:106-B Yeşilova Bornova / İzmir

Ahşap Atölyem Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.