Photier

E-posta Gönder

Alternatif Fikirler

Kategori

Şişli, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Kategori Fotoğraf

Önerilen Firmalar

Davulband Bando
9 11

Şişli

Davulband Bando

Düğününü muhteşem bir eğlence ile şölene dönüştürmek istiyorsanız; siz değe...

Rengahenk Davul Show ve Halk Oyunları
18

Avcılar

Rengahenk Davul Show ve Halk Oyunları

Düğününüzü kusursuz bir hale getirmek için profesyonel bir destek almak ist...

Benim Anı Defterim
3

Bakırköy

Benim Anı Defterim

Düğünlerin vazgeçilmezi olan anı defteri şimdilerde birçok çiftimiz tarafın...

Hakkında

Sahibine ulaşamayan fotoğraflardan şikâyetçiyiz!

Kendinizi kendi düğününüzde hayal edin. Etrafta fotoğrafçılar, poz verenler. Derken "bendesiniz" diyor biri, "biraz sağa doğru bakın", bu gece siz de bir film yıldızından farksızsınız doğrusu. Dolayısıyla deklanşöre basılıyor peşi sıra belki 5 belki 6 poz çekildi bile. Ve teşekkür ediyor fotoğrafçı siz davete doğru ilerlerken...

Ne yazık ki büyük ihtimalle gecenin başındaki en canlı halinizle çekilen o fotoğraflara bir daha ulaşamayacaksınız. Üzgünüz ama tüm gece çekilen binlerce poz ve yüzlerce davetli arasında sizin belki de en hoş o pozlarınıza sıra gelemeyecek. Dağıtım elemanı sizi bulamayacak siz de giderken fotoğraf masasına uğramayacaksınız muhtemelen.

İşte biz Photier olarak bunu ortadan kaldıracağız ama önce düğün hikayemize devam edelim.

Düğünün devamında masanıza oturuyorsunuz ve biri elinde onlarca karton zarfın içinden size ait çıkara çıkara tek bir foto çıkarıyor. Aslında bu sizin favori halinizi yansıtmıyor ama geceden bir hatıra lazım diye yine de satın alıyorsunuz. Anında paylaşmak isterdiniz ama elinizde sadece bir kâğıt var. Kim gidecek fotoğrafçıyı bulup dijital halini temin edecek şimdi? Dolayısıyla Insatagram’da paylaşmak için fotoğrafın fotoğrafını çekiyorsunuz. Ama sonuç çok puslu ya da flaşlı. Bu arada gecenin sonuna kadar o çantaya/cebe sığmayan fotoğrafı kaybetmemeniz, diğer davetlilerinkiyle karıştırmamanız ve masadaki sıvılardan sakınmanız gerekiyor. Ve biz Photier olarak bu tarz senaryoları hiç sevmiyoruz.

Peki ya şöyle olsaydı?

Düğününüzde fotoğrafınız çekildikten sonra bir yüz tanıma sistemi sizi tanısa ve binlerce fotoğraf arasında sizinkileri ayırsa, telefonunuza yollasa. Size düşen de beğendiğiniz pozları seçmek olsa... Sonra ister anında Facebook’a yolla, ister Instagram'da paylaş beğenileri kap. Hayat ne güzel olurdu değil mi?

İste bizim yaptığımız şey de tam olarak bu! Bizce fotoğraflar sahiplerine anında ulaşmalı.

Fotoğrafın çekilme anı ile elinize ulaşma anı arasındaki bütün adımları kolaylaştırıyoruz. Benzersiz yüz tanıma sistemimiz birkaç dakika içerisinde sizi binlerce kişi arasından tanıyabiliyor. Sistem fotoğrafınızı buluyor, size yolluyor. Bu kadar basit! Size de fotoğrafın tadını çıkarmak kalıyor.

Nasıl kullanılır?

Photier, DSLR kameraların kullanıldığı her etkinlikte kullanılabilir. Düğünler, mezuniyetler, tatil köyleri ya da özel davetler bunlardan sadece birkaçı. Sahibine gitmesi gereken fotoğrafların olduğu her yerde Photier yanınızda. Tek ihtiyacınız olan uygulamayı telefonunuza indirmek ve etkinlik kodunu girmek...

Hayal etmenin limiti yok ve biz hayalleri çağa uyarlıyoruz...

  • Adres: Valikonağı Cad. Konak Apt. 67/4 Nişantaşı İstanbul

Photier Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.