Pankart Evi

E-posta Gönder

Alternatif Fikirler

Kategori

Beşiktaş, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Kategori Kişiye özel ürün

Önerilen Firmalar

Sürpriz Deposu
32 7

Beşiktaş

Sürpriz Deposu

Hakkında

Pankart Evi ailesiyle tanışın! Size özel davet ve etkinlikler için birbirinden özel kartlar hazırlıyoruz. Üstelik bunu pek çok farklı şekilde yapıyoruz. Gelin, biraz detaylı olarak anlatalım:

Öncelikle, bilmelisiniz ki tarif ettiğiniz özelliklerde ve ebatlarda tasarladığımız ürünlerimizle ‘kişiye özel’ hizmet veriyoruz. Biliyoruz ki her fotoğraf özeldir ve bizim tarafımızdan hazırlanarak şık masa kartlarıyla güzünüzde tebessüme dönüşebilir. Romantik bir evlilik teklifi afişinde aşkınızı yansıtabilir veya davet masa kartlarında sevdikleriniz için farklı birer hatıra haline de gelebilir… Hazırlıklara başlamak ve sizinle tanışmak için de son derece heyecanlıyız. Çünkü maceranızı güzelleştirmenin haklı gururuyla her seferinde büyük bir keyif alıyoruz.

Davetiniz için yapılacak çalışmalar belirlendiğinde sıra baskıya geliyor. Kına, bekârlığa veda, asker eğlencesi, bebek partileri, nişan ve düğünler için kart basımları yapabiliyoruz. Mesela; bebek cinsiyet partisinde “kızımın babası” veya “aslanımın annesi” kartını eşiniz gördüğünde yaşadığı mutluluk görülmeye değer. Bizim tasarlamayı en çok sevdiğimiz ise; kına ve bekârlığa veda kartları. Kartlarda yer alan metinin hazırlığını da önceden yapıyoruz. Bu sayfa üzerinde ye alan modellerden de seçim yapabilirsiniz. Ama özgün bir içerik için farklı sözler de oluşturabilirsiniz. Renk renk el kartlarıyla kına gecenizde çok eğleneceğinizden eminiz. Fotoğraf çekimlerinde de el kartları birbirinden komik çalışmaların ortaya çıkmasını sağlayabilir. Eşinizin fotoğrafıyla oluşturulan maskeler de bekârlığa veda partisi aksesuarları İstanbul modelleri arasında hâlâ yerini koruyor!

Pankart modellerimizi düğün mekânı için de tasarlatmayı tercih edebileceğinizi unutmayın! Fotoğraflarınızla tasarlanan pankartta isimleriniz ve “Düğünümüze hoş geldiniz” notu da yer alabilir. Tüm bu hizmetlere Türkiye’nin her yerinden ulaşabilirsiniz. Avantajlı fiyatlarımızdan da yararlanarak havale ve EFT’yle ödemeyi tamamlayabilirsiniz. Kargonuz yola çıktığında ise en kısa sürede elinizde olacak.

Siz de masa kartları, davetli hediye notları, afiş ve evlilik teklifi pankart fiyatlarımızı öğrenmek için Pankart Evi iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Ecem Gülhan

Neslihan Aksoy

  • Adres: Beşiktaş/ İstanbul

Pankart Evi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!