Kocaeli Evlilik Teklifi

E-posta Gönder

0850 532 8667

Alternatif Fikirler

Kategori

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Kategori Organizasyon

Hakkında

Biz Kocaeli Evlilik Teklifi ekibi olarak özel gününüzün sorunsuz geçmesi için çalışıyoruz. Evlilik teklifi organizasyonlarınızı bizimle beraber Kocaeli Gölbaşı Restaurant’ta gerçekleştirebilirsiniz. Ekibimiz son derece profesyonel ve deneyimli. Bugüne kadar sayısız ‘evet’ duyduk. Şimdi de bu özel gününüzde yanınızda olmak istiyoruz.


Sadece Kocaeli mevkiinde evlilik teklifi organizasyonları düzenlemiyoruz. İstanbul, Yalova, Sakarya başta olmak üzere çevre illere de evlilik teklifi organizasyonu düzenlemek için gidiyor, uygun fiyatlarımızla sizleri buluşturuyoruz.

Bizim Kocaeli evlilik teklifi organizasyonlarınız için 4 farklı paketimiz bulunuyor. Birinci paketimizin içeriğinde özel masa kurulumu yer alıyor. Özel masanıza özel süsler yakışır değil mi?
Konseptinize uygun süslemelere yer verdiğimiz masanızda çiçek aranjmanları da unutmuyoruz. Farklı çiçek alternatiflerine yer verdiğimiz masalarınızda parlak masa örtüleri ile şıklığı tamamlıyor, şamdanlarımızı masalarınıza yerleştiriyoruz. Köprü üstünde yaktığımız meşalelerle gösterişli bir giriş yolunuza sahip olacaksınız.


Tek kamera aracılığı ile gecenizi video kayıt altına alıyor, bu özel anı arkadaşlarınız ve ailenizle beraber izleme şansınız oluyor. 80-100 adet fotoğraf karesini ulaştırıyor, bu önemli güne ait hatıralara sahip olmanızı sağlıyoruz. Evlilik teklifi esnasında açılan pankartımız aracılığı ile görsel açıdan güzel bir ortam yaratıyoruz. Pankartımızın boyutlarını soracak olursanız; 4 x 1,5 metre boyutunda. Güzel bir akşam yemeği ile de gecenizi unutulmaz hale getiriyor, en güzel lezzetlerimiz ile sizi buluşturuyoruz.


İkinci paketimizin birinci paketimizden farkı drone ile video kayıt altına almamız. Dilerseniz farklı açılardan gecenizi kayıt altına alabilir, ikinci paketimizin de verdiği bu avantajdan yararlanabilirsiniz.


Üçüncü paketimizde ise bir ve ikinci paketimize ek olarak farklı hizmetler sunuyoruz. Kalpli pastamız başta olmak üzere teklif anında 16 adet havai fişek gösterimiz bulunuyor. Gecenin sonunda kırmızı gül demeti hediye ediyor, gelin adayımızın mutluluğuna mutluluk katıyoruz.


Dördüncü paketimizde ise isme özel pankartımız yer alıyor. Evlilik teklifi sonrasında güvercin uçuyoruz.


En beğendiğiniz paketimizi seçebilir, mutluluğa adım atmak için bizi seçebilirsiniz.


Gelin, en güzel günlerinize beraber adım atalım. Bize ulaşmak için sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

İletişim

Armağan Şimşek

  • Telefon: 0850 532 8667

  • Adres: İstanbul

Kocaeli Evlilik Teklifi Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!