Kaçmasak Da Olur Evlilik Teklifi

Kaçmasak Da Olur Evlilik Teklifi

Alternatif Fikirler

Kategori

Beyoğlu, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • KategoriDiğer

Önerilen Firmalar

Tiyatral Nikah Sanatçısı
15 25 11

Beşiktaş

Tiyatral Nikah Sanatçısı

Tiyatral Nikah İstanbul ( Türkiye Geneline Hizmet ) Düğününüzle nikahınız ...

Davulband Bando
9 11 10

Şişli

Davulband Bando

Düğününü muhteşem bir eğlence ile şölene dönüştürmek istiyorsanız; siz değe...

Poyraz Sahil Restaurant Evlilik Teklifi
6 1

Beykoz

Poyraz Sahil Restaurant Evlilik Teklifi

İstanbul’un en güzel ilçelerinden biri olan Beykoz’da yer alan Poyraz Sahil...

Hakkında

Evlilik teklifinizi eğlenceli ve unutulmaz anılara dönüştürmek ister misiniz?


En farklı ve özel anılara sahip olmanızı sağlıyor, Kaçmasak Da Olur profesyonel ekibimizle beraber kusursuz planlar eşliğinde organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.


İsterseniz romantik isterseniz ise gizem dolu bir organizasyon akışı ile mutluluğa ulaşmanızı sağlayabiliriz. O anlamlı kelimeyi duymak için ekibimizden yardım alabilir, sevdiğinizin gönlünü sunduğumuz hizmetlerle kazanabilirsiniz.


İstediğiniz her mekânda damat adayı ile buluşuyor, bu özel anı gerçekleştireceği mekânı özenle hazırlıyoruz. Nasıl bir organizasyon akışı istediğinize karar verin. Dilerseniz biz de yönlendirmelerde bulunabilir, yaratıcı ekibimizle beraber evlilik teklifiniz için öneriler sunabiliriz.


Evlilik teklifleriniz için farklı paketlerimiz bulunuyor. Genel olarak paketlerimizin içeriğinde evlilik teklifi ve profesyonel fotoğraf çekimi yer alıyoruz. Bu özel anları video ile kayıt altına almayı unutmuyoruz.


Topkapı Soygunu adını verdiğimiz popüler evlilik teklifi oyumuzu oynatıyor, sürpriz bir evlilik teklifi ile oyunumuzu sonlandırıyoruz. Topkapı Soygunu oyunumuzdan bahsedelim.


En fazla 5 kişi oynanan bu oyunda arkadaşlarınıza yer verebilirsiniz. Eğer teklifi baş başa gerçekleştirmek isterseniz de oyunumuzu gerçekleştirmemiz mümkün. Oyunumuzun kurulumu 30 dakika sürüyor. Teklif öncesinde orada bulunmalı ve hazırlık yapmalıyız. Oyunumuz 30 dakika boyunca devam ediyor, teklif gerçekleştikten sonra en özel fotoğraf karelerini elde etmeniz için 20 dakika boyunca yanınızda oluyoruz. Teklif anınızı kayıt altına alıyor ve 2 iş günü içinde sevdiklerinizle beraber izlemeniz için ulaştırıyoruz.


Topkapı Soygunu oyunumuz dışında Kaçış Oyunu adını verdiğimiz özel bir organizasyonumuz daha bulunuyor. Bu oyun belirli mekânda gerçekleşiyor, ekibinizle beraber ipuçlarını yakalayarak kilitli odalardan geçmeye çalışıyorsunuz. 30 dakika süren oyunlarımızın sonunda eşsiz evlenme teklifi gerçekleşiyor, keyifli zamanlar geçirdikten sonra ‘evet’ cevabını alıyorsunuz.


Eğer aklınızda farklı bir evlenme teklifi fikri varsa bizimle paylaşabilir, profesyonel ekibimizle beraber hayalinizdeki teklifi gerçekleştirebilmek için çalışabiliriz.


Tek yapmanız gereken iletişim bilgilerini kullanarak organizasyon sorumlumuza ulaşmak. Kaçmasak Da Olur ekibi olarak İstanbul evlilik teklifi organizasyonlarınızı en iyi şekilde yerine getiriyor, hayallerinizdeki ‘evet’ cevabını alabilmek için bekliyoruz.

  • Adres: Kadıköy / İstanbul

Kaçmasak Da Olur Evlilik Teklifi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Kaçmasak Da Olur Evlilik Teklifi firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.