İşgören Organizasyon

İşgören Organizasyon

Alternatif Fikirler

Kategori

Avcılar, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Kategori Organizasyon - kiralama

Hakkında

Sizin bir hayaliniz var, değil mi? Öyleyse gerçekleştirmek için pek çok alternatif fikir ile İşgören Organizasyon ekibi olarak yanınızdayız! Masalsı davetlerinizde dikkat çekici detaylar yaratmak ve gecenizi unutulmaz kılmak için çalışıyoruz. “Tek sınırımız hayal gücümüz”, diyor; harikulade bir gece geçirmenizi sağlıyoruz!

Organizasyonunu üstlendiğimiz davetinizde isteklerinizi karşılayabilmek ve her şeyi eksiksiz kılmak bizim için çok önemli. Bu yüzden her zaman alanından uzman çözüm ortaklarımız ve profesyonel ekibimizle birlikte çalışıyoruz. Davet öncesi hazırlıklara başlamak için ise, planlama görüşmeleri düzenliyoruz. Dilerseniz, gecenizi tüm detaylarıyla tasarlayabiliyoruz. Dolayısıyla, belirli bir fiyat sınırlaması yapmayı da doğru bulmuyor, rüyalarınızdaki gece için istekleriniz doğrultusunda bütçe düzenlemesi yapmayı tercih ediyoruz. Talep etmediğiniz bir hizmeti almıyor, talep ettiklerinizi ise; yüksek kalitede kusursuz hizmet anlayışımız ile alıyorsunuz.

İstanbul organizasyon şirketleri arasında sunduğumuz hizmetlerle fark yaratıyoruz. Tamamen size özel olacak detaylarla şık konseptler yaratıyor; çok konuşulacak düğün, kına gecesi, davet ve resepsiyonlar tasarlıyoruz. Düşünsenize, davetleriniz için yarattığımız şıklığı tamamen sizin tarzınızı tamamlayacak şekilde belirliyoruz. Mekanın genişliği, ferahlığı ve dekorasyonunu da göz önünde bulundurarak hizmet sınırlaması yapmadan alternatifler sunuyoruz. Öte yandan bu gecenin teknik yanlarını da düşünüyor, kesintisiz eğlence için ihtiyacınız olduğu anda yanınızda oluyoruz. Ses, sahne, ışık ve truss sistemlerini son teknoloji alt yapı ile kuruyoruz. Çünkü kaliteli müzik olmadan bir etkinlik düşünemiyoruz. Yetenekli ses sanatçıları, DJ, orkestra, animatör, palyaço, dansçılar ve nedimeler de eğlence ekibimizde yer alıyor!

Bu arada; catering hizmeti sunan çözüm ortaklarımızın sunduğu enfes tatlarla damak hafızalarınızda iz bırakmaya da hazırız. Ayrıca davet alanında kullanılmasını istediğiniz çiçek tercihini, aksesuar ve dekorları önceden belirtmeyi de unutmayın. Tekne düğünü ve 2. nikah töreni için sahte ‘nikah memuru’ hizmeti de veriyoruz. Servis ve hizmet elemanlarımızla ise, eğlence boyunca yanınızda olduğumuzu biliyor musunuz?

Tüm bu hizmetler ve çok daha fazlasını sunan İşgören Organizasyon iletişim bilgileri sayfanın üst kısmında yer alıyor. Avcılar organizasyon şirketlerinden bir tanesi olan markamızın ayrıcalıklarıyla rüyalarınız gerçek olmak üzere!

  • Adres: Ambarlı Mah. Reşit paşa Cad. Girne Sok. No: 12/A Avcılar/ İstanbul


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

İşgören Organizasyon firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!