Bu işletmeden teklif alarak ücretsiz iPhone XR çekilişine katılabilirsin!

Green Sensations

0212 963 0874

Alternatif Fikirler

Kategori

Aksesuar

Kategori

Kağıthane, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Kategori Aksesuar

Hakkında

2015 yılından beri Green Sensations markamız ile faaliyet gösteriyoruz. Bu sektörde faaliyet göstermeye başladığımız andan itibaren aklımızda hep aynı düşünce vardı. Detaylar mükemmel olmalı ki düğün organizasyonları da unutulmaz hale gelsin.


Bu düşünceyle çıktığımız yolda birçok özel günde yer aldık, aksesuarlarımızla nikah ve konuk masalarını süsledik. Vitray ürünleri başta olmak üzere teraryum fanusları, asma teraryumları düğün mekânınıza konumlandırıyor, ışıklı abajurlarla konuk masalarınızda şık bir görünüm elde ediyoruz. Günden güne geliştirdiğimiz ürün yelpazemize bakmak ve incelemek isterseniz fotoğraflarımızı inceleyebilir, en güzel mumluklara gecenizde yer verebilirsiniz.


Akılda kalıcı fikirlerimiz ve yaratıcı aksesuarlarımızla beraber özel günlerinizde farklı konseptlere yer verebilir, istediğiniz şekilde mekânınızı süsleyebilirsiniz.


Diğer sağladığımız hizmetlerimiz ise düğün hediyelikleri!


Bizim aracılığımız ile teraryumlarımızı düğün hatırası olarak konuklarınıza verebilir, şık düğün hediyeliklerine sahip olabilirsiniz. Hem sade hem de estetik açıdan güzel teraryumları istediğinize göre tasarlıyor, farklı renk ve alternatifleri ile istediğinizi seçebiliyorsunuz.


Bireysel anlamda iş ortaklarımız bulunduğu gibi kurumsal firmalarla da çalışıyoruz. Organizasyon firmalarıyla çözüm ortaklığımız bulunuyor. Düğün organizasyonları için bizden yardım alıyorlar, farklı aksesuar seçeneklerimizle evlenecek olan çiftlerin dekorasyonunda unutulmaz aksesuarlarımızla beraber yer alıyoruz.


Sadece teraryum hizmetimiz bulunuyor. Mumluklarımızı görünce de çok beğenecek belki düğün organizasyonlarınızda belki de söz törenlerinizde gelen konuklarınıza hediyelik olarak dağıtacaksınız. Nişan törenlerinde de bizi tercih edebilirsiniz. Birçok organizasyonda yer aldık, çözüm ortaklarımız aracılığı ile de mutluluklara ortak olduk ve mutluluk katmaya devam ediyoruz.


Eğer siz de Green Sensations Peyzaj ürünlerini özel günlerinizde görmek istiyorsanız bu sayfa yer alan iletişim bilgilerini kullanabilir, isteklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. En kaliteli ürünlerimizi en uygun fiyatlarla ulaştırmaktan mutluluk duyuyor, özel gününüzde bir nebze katkımızın bulunmasından memnun oluyoruz.


Bir tık uzağınızdayız!

İletişim

Ömer Alkan

  • Telefon: 0212 963 0874

  • Adres: Çeliktepe Mah. Dutluk Cad. No:60/B Kağıthane / İstanbul


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!