Evlilik ve İlişki Astrolojisi

E-posta Gönder

0212 963 3665

13 yorum

Alternatif Fikirler

Kategori

Avcılar, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Kategori Diğer

Kampanyalar ve Paketler

Evlilik ve İlişki Astrolojisi

Astrolojik Teknik Kullanılarak İlişkinizin Derin Bir Şekilde Analiz Hizmeti %10 İndirimli!

Bir çok astrolojik teknik kullanılarak ilişkinizi derin bir şekilde analiz ediyoruz. Size en faydalı olacak şekilde bilgileri sunuyoruz. Bu detaylı danışmanlığımız için Düğün.com çiftlerimize özel %10 İndirim uyguluyoruz.

Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Son gün 28/12/2021


Hakkında

Hayatınızda daha önce hiç ilişki ya da evlilik analizini duymuş muydunuz? Peki ya, astroloji takvimine göre düğün zamanınızı düzenlemek ya da sevgilinizle aranızdaki ilişki uyumunuzu öğrenmek ister misiniz? Aradığınız tüm astrolojik hizmeti astrolog Sevda Atalay ve Melek Genç Özdemir ile bulabilirsiniz!

Her insanın doğduğu tarih nasıl onun burcunu belirliyorsa, ilişkinizin başladığı tarih ve evlilik zamanınızın da birlikteliğinize çeşitli etkileri oluyor. Hatta yaşamınızdaki önemli günlerin retro ya da tutulmalara denk gelip gelmediğine de mutlaka dikkat etmelisiniz. Bu sayfada olduğunuza göre biliyorsunuz ki “Retroda gelen retroda gider.” Retro zamanlarında başlayan ve yapılan tüm şeyler geçicidir. Kalıcı bir temele sahip olmaz. Ancak siz astrolojik olarak kendi doğum haritanıza uygun bir zaman dilimi seçerseniz her şey düşündüğünüzden çok daha güzel bir şekilde ilerleyebilir. Tabii ki insan hayatında ne olup biteceğini bilemiyoruz. Hayatınızda olan her şey her zaman hayrınızadır. Yine de astrolojik merakınızı gidermek ya da sadece eğlence amaçlı bizden istediğiniz tüm profesyonel desteği görebilirsiniz.

Burçlar ve gezegenlerin hareketleri insan ruhunu ve davranışlarını oldukça etkileyen unsurların başında geliyor. Tabii ki karar mekanizması her zaman insanın kendisi olsa da gezegenlerin kişilerin ruhsal dünyalarını etkilediği bilinen bir gerçek. Örneğin, retro gezegenlerin geri hareket etmesi anlamına geliyor. Eski düşüncelerin, kişilerin bazı dönemlerde birden ortaya çıktığını ya da dolunay zamanları içinizin sıkıldığını mutlaka fark etmişsinizdir. Üstelik günümüzde astroloji günlük burç yorumu sunmaktan çok daha fazlasını içeriyor. Biz de doğum haritası analizi, transit öngörü, sinastri yani ilişki analizi gibi çeşitli uygulamaları size sunarak astroloji temelli bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Peki astrolojide ilişki danışmanlığı bize nelerle ilgili bilgi verir?

İlişki dinamiklerini konusunda bizi aydınlatır. İlişkide çiftlerin birbirlerini nasıl gördüklerini söyler. Çiftlerin birbirlerine hangi konuda destek olduklarını ve hangi yönlerini geliştirdiklerini anlatır. İlişkinin zorlandığı noktaların neler olduğu gösterir. İlişkide sorun olması durumunda problemlerin nasıl yaklaşılarak çözülmesi gerektiğini söyler. En önemlisi de ilişkide karma durumunuz varsa bunun size etkilerinin neler olduğunu belirtir. Ayrıca evlilikte düğün tarihinden ziyade nikahın kıyıldığı tarih ve saat oldukça önemli. Bu tıpkı burcunuz gibi evliliğinizin direkt olarak doğum haritasını oluşturuyor. İsteyen çiftlerimize nikahınız için tarih ve saat belirlenerek eşref saati önerisi de yapıyoruz.

Görüşmelerimiz isteğinize bağlı olarak en güvenli ve rahat şekilde Skype uygulaması üzerinden görüntülü olarak sağlanabiliyor. Seansımız ortalama 60 ila 75 dakika kadar sürüyor. Doğru tespit ve analizleri yapılabilmemiz için sizden bazı bilgiler istiyoruz. Doğum tarihinizi gün, ay ve yıl olacak şekilde alıyoruz. Net doğum saatinizi dakikası ile birlikte öğreniyoruz. Doğum yeri bilginizi de elbette paylaşmalısınız. Tüm bu bilgileri paylaşan ve bizden danışmanlık almak isteyen her çift ile kısa sürede irtibata geçiyoruz.

Astrolojik düğün tarihleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Sevda Atalay

Melek Genç Özdemir

  • Telefon: 0212 963 3665
  • Adres: Avcılar/ İstanbul

Evlilik ve İlişki Astrolojisi Yol Haritası

13 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


K&K

Koç & Koç

Düğün Tarihi: 12.09.2020

Gerçekten çok iyisiniz çok teşekkür ederim En kısa zamanda tekrardan ulaşacağım size başarılar :))🙏🏽

C&A

Ceren & Ahmet

Düğün Tarihi: 04.08.2021

Sevda hanıma ilgisi ve harika danışmanlığı için çok teşekkür ederiz. Danışmanlık almadan önce bu kadarını beklemiyorduk çok memnun kaldık. Her çiftin evlilik öncesinde alması gereken bir danışmanlık hizmeti.
Evlilik ve İlişki Astrolojisi

Evlilik ve İlişki Astrolojisi
Yorumunuz için çok teşekkür ederim Ceren hanım memnuniyetiniz yaptığımız işi taçlandırıyor, teşekkür ederiz :)


D&M

Derya & Mert

Düğün Tarihi: 26.06.2021

Kesinlikle her çiftin alması gereken bir danışmanlık hizmeti. Aşırı memnun kaldım. Çok teşekkür ederim Sevda Hanım . Sizi tanımak güzeldi. Evlilik hazırlığındaki çoğu arkadaşıma sizi önereceğim🙏
Evlilik ve İlişki Astrolojisi

Evlilik ve İlişki Astrolojisi
Geri dönüşünüz ve güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim Derya hanım, sizleri tanımakta çok güzeldi :)


A&S

Aysu & Sonat

Düğün Tarihi: 28.03.2021

Öncelikle Sevda hanıma emeği için teşekkür ederim. İlişkimizde ki çıkmazlığı yol göstererek ve nerde nasıl davranmamız gerektiğini söyleyerek ilişkimizi daha iyi bir yere taşımamıza vesile oldu. Birbirimizi arasındaki inişli çıkışlara çözüm bulması ve tavsiyeleri i gerçekten işe yaradı.
Evlilik ve İlişki Astrolojisi

Evlilik ve İlişki Astrolojisi
Rica ederiz Aysu hanım ,katkımız olabildiyse ne mutlu bizlere. Mutluluklar dileriz :))


H&M

Hatice & Mehmet

Düğün Tarihi: 26.02.2021

Sitede yazan yorumlar üzerine biz de nişanlımla birlikte Melek hanımdan danışmanlık aldık. İlişkimizdeki fark edemediğimiz çıkmazlar konusunda yol gösterdi. Kendisi sayesinde birbirimize karşı daha anlayışlı, uyumlu bir çift olduk. Aşk hayatımız olumlu yönde çok değişti diyebilirim kesinlikle her... devamı 
Evlilik ve İlişki Astrolojisi

Evlilik ve İlişki Astrolojisi
Teşekkür ederiz bu içten yorumunuz için. Bir ömür boyu mutluluklar dileriz :)


Y&K

Yeşim & Kadir

Düğün Tarihi: 20.02.2021

Bir tanıdığımın tavsiyesi ile Düğün.com üzerinden melek hanım dan ilişki analizi hizmeti aldık. İyi ki de yapmışız, bizim ilişkimizi nişanlımla bana bizden güzel anlattı :) Umarım başka çiftler de bu faydalı hizmetten yararlanır ve ilişkilerine yeni bir soluk getirirler, başka açılardan kendilerine... devamı 
Evlilik ve İlişki Astrolojisi

Evlilik ve İlişki Astrolojisi
İyi ki bizler de sizi tanıdık, hayatlarınıza dokunmuş olmak çok kıymetli. Güzel yorumunuz için çok teşekkürler.


M&C

Melike & Can

Düğün Tarihi: 13.12.2020

Sinastri her ilişkide alınması gereken bir danışmanlık. Gökyüzü ilmini konuşturan Melek hanım nokta atışı yaptı. Çok memnun kaldım ilişkisini ciddiye taşımak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
Evlilik ve İlişki Astrolojisi

Evlilik ve İlişki Astrolojisi
Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim Melike hanım faydalı olabildiysem ne mutlu :)


G&E

Gamze & Erdem

Düğün Tarihi: 04.04.2021

İlk kez astroloji danışmanlığı deneyimi yaşadık ve muhteşemdi. Melek hanım gerçekten işini bilen, detaylara önem veren, içten, empati yeteneğine sahip bir astrolog. Düğünümüze 3 ay var ve aldığımız danışmanlıkla ilişkimizde birbirimizin değerini daha iyi anladık. Gelin-damat adayları mutlaka bu... devamı 

N&B

Nergis & Burak

Düğün Tarihi: 05.02.2021

Nikahımıza 1 ay kala Melek hanımdan aldığımız danışmanlık bizi ferahlattı. Evlilik stresimizi unutup çok keyifli bir danışmanlık geçirdik. Bundan sonra önemli tarihlerde de kendisinden danışmanlık alacağız :) İlerleyen dönemlerde eşimle kurarken tarih için kendisine danışacağız. iyi ki varsınız..

D&F

Duru & Fırat

Düğün Tarihi: 22.01.2021

Eşimle birlikte astrolojiye gökyüzü ve gezegen hareketlerinin hayatımızı etkilediğine inanıyoruz. Her çift gibi ilişkimizde eksi ve artılarımız olabiliyor. En önemlisi farkındalık ve bu danışmanlıkla biz bunu kazandık. Melek hanım bize yalın ve anlayışlı bir şekilde ilişki analizimizi anlattı.... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!