Elit Personel Destek

E-posta Gönder

0216 706 2415

Alternatif Fikirler

Kategori

Ümraniye, İstanbul

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Kategori Organizasyon - kiralama

Hakkında

Elite Destek olarak İstanbul genelinde tüm özel ve kurumsal organizasyonlarınız için ihtiyacınız olan personeli sizlere en iyi,en hızlı ve de en güvenilir şekilde sunmak için buradayız! 'Kıymetli bir el, elit bir destek' sloganıyla çıktığımız bu yolda, her biri alanında profesyonel ekibimiz misafirlerinizi güler yüzle karşılayacak olan servis - karşılama personellerinden; organizasyonun gizli kahramanları olan mutfak bölümündeki aşçı, bulaşıkcı ve de tüm süreçler için elimiz ayağımız olan temizlik hizmetlilerinden oluşmaktadır.

Sektörde uzun yıllardır hizmet veren firmamız, özel günlerinizi hayal ettiğinizin ötesine taşımak için personel tedarik süreçlerinin tamamında uzman ekibimizle günün her anı destek olmak adına size sadece bir telefon kadar uzak olacaktır.

Siz de organizasyonların en önemli unsuru olan insan kaynaklarının,diğer tüm hizmetlerden üstünlüğünün farkındalığı ile var oluşunu sürdüren firmamızı tercih etmek ister ve her şeyden önemlisi 'elit bir desteğe' ihtiyaç duyarsanız bizimle irtibata geçebilirsimiz.

İletişim

Nihal ASLAN

  • Telefon: 0216 706 2415

  • Adres: Ihlamurkuyu Mah. Balaban Sk. Ihlamurkuyu İş Merkezi No:2/4 ÜmraniyeYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!