Baltık Tur

E-posta Gönder

0212 963 3598

Alternatif Fikirler

Kategori

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Kategori Evlilik Teklifi Organizasyonu

Hakkında

Unutulmaz bir nikâh yemeğine hazır mısınız? Sunduğumuz fırsatlar ile sıra dışı bir akşam yemeği organizasyonu gerçekleştireceğinizi ve gecenin sonunda mutlu bir şekilde teknemizden ayrılacağınızı gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Bizi tercih ederseniz ne gibi avantajlara sahip olacaksınız? Hemen söyleyelim. Baltık Tur İstanbul’un en güzel manzaralarını konuklarına sunuyor. Eşsiz boğaz manzarası eşliğinde sevdiğinizle en özel gününüzü kutlama şansı yakalıyorsunuz.

Nikâh yemeklerinizi gerçekleştirirken standarttan uzaklaşıyor ve farklı birçok detayı sizinle buluşturuyoruz. Teknemizin açık alanı, maksimum 25 misafirimizi ağırlama kapasitesine sahip. Bu da özel bir akşam yemeği anlamına geliyor. Bu alanı istediğiniz süslemelerle hayallerinizdeki görüntüye dönüştürecek profesyonel bir ekibimiz bulunmakta. Hem aksesuar temini hem de süsleme konusunda hiçbir aksaklığın yaşanmayacağına emin olabilirsiniz.

Bu değerli gün için ince detayına kadar düşündüğümüz menülerimiz ile karşınızda oluyoruz. Profesyonel aşçılarımız lezzetli yemeklerini hazırlarken, uzman servis elemanlarımız tarafından sizlere sunuluyor. Teknemizdeki tüm çalışanların deneyimli ve güler yüzlü olduğu konusunda içiniz rahat olabilir.
Öncelikle böyle bir daveti teknede gerçekleştirmenin avantajını kullanacağınız en önemli konu müzik konusu. Denizin ortasında son ses müzik ve sınırsız eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Teknemizdeki ışık ve ses sistemlerinin de son model teknolojik aletlerden oluştuğunu belirtelim.

Nikâh sonrası yemekleriniz için bizimle en az 1 ay önceden iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle planladığınız tarih için herhangi bir aksilik yaşamamanızı ve isteklerinizi önceden duyacağımız için tüm taleplerinizi yerine getirecek zamana sahip olacağımızı söyleyebiliriz. Son derece revaçta olan bu organizasyonlarda özellikle yaz aylarında bir hayli yoğun olduğumuzu belirtmek istiyoruz.

Nikâh sonrası yemeklerinin en kaliteli hali Baltık Turu’nda. En önemli gününüzü bambaşka bir organizasyon haline getirmek ve hafızalarda yer edinmek için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

İletişim

Emre Sarıhan

  • Telefon: 0212 963 3598

  • Adres: Bebek Mah. Cevatpaşa Cad. No:95 Beşiktaş/İstanbul

Baltık Tur Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!