Bu işletmeden teklif alarak ücretsiz iPhone XR çekilişine katılabilirsin!

Thinkinn Dijital Ajans

0224 322 2145

Alternatif Fikirler

Kategori

Organizasyon

Kategori

Nilüfer, Bursa

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Kategori Organizasyon

Hakkında

Özel organizasyonlarınızda davetlilerinizin sizin için kaydettiği dilek ve düşüncelerini görsel ve sesli olarak izleyebileceğiniz muhteşem bir tasarım “Dijital Anı Defteri”.


“Sosyal Yaratıcı ve İnteraktif” mottosuyla çıktığımız bu yolda Thinkinn Bursa olarak düşünen ve her geçen gün alışılmışın dışında yaratıcı fikirler üreten kadroya sahibiz. Sosyal medya, basılı ve görsel medya başta olmak üzere etkinlik ve organizasyon gibi tüm alanlarda farklı fikirler üreterek hizmet veriyoruz. Bizi tercih eden misafirlerimize etkisi yüksek ve yaratıcı çözümler sunuyor, kaliteli bir hizmet almalarını sağlıyoruz.


Hayatınızın en önemli anlarından biri olan düğün organizasyonlarınızda aile ve arkadaşlarınızın dileklerini üzerinden yıllar geçse de aynı dinamiklikte gözler önüne seriyoruz.


Peki nedir bu dijital anı defteri?


Düğün ve çeşitli organizasyonlarda etkinlik gerçekleştirilecek mekânın girişine kurulan bir ünitedir. Tüm etkinlin süresince kayıt yapıyor, davetlilerden size mesajlarını kaydediyoruz.
Yazılı fotoğraflı mesaj, video mesaj, yazılı mesaj ve sadece fotoğraf olmak üzere davetlilere dört farklı kayıt bırakma seçeneği sunuyoruz.
Fotoğraflı ve yazılı mesajda bir kare fotoğraf çekiyor, daha sonra konuklar dijital bir kalem kullanarak mesajlarını yazarak kaydediliyor. Video mesajda ise organizasyon ve sizinle ilgili düşünceleri iyi dilek ve düşüncelerini veren konuklarınızın görüntülerini kaydediyoruz.
Fotoğraf baskı kalitesinde olduğundan dolayı tüm mesajları albüm şeklinde bastırabilir, video kaydını büyük ekranda HD olarak izleyebilirsiniz.


Diğer hizmetlerimizden bahsedecek olursak;


Özel organizasyonlarda fotoğraf ve video çekimleri yapıyor, her karenin kurgu ve montajıyla özel olarak ilgileniyoruz.
Tasarım konusunda uzmanlığımızı konuşturuyor, düşüncelerinizi somut şekilde önünüze koyarak hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.
Teknik destek vererek, ihtiyacınız olan herhangi bir sorunu ortadan kaldırıyoruz.


Siz de mesaj kutusu dijital anı defteri ile özel günlerinizde sevdiklerinizin dileklerini kaydederek geleceğe götürmek istiyorsanız sayfa üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Dilara Taner

  • Telefon: 0224 322 2145

  • Adres: Karaman Mah. Fulya Sok. 5/12 Nilüfer / Bursa

Thinkinn Dijital Ajans Yol Haritası

1 yorum

B&K

Buse & Kerem

Düğün Tarihi: 21.08.2018

Bu cihaz düğünümüzün en güzel anısını bize verdi. Tüm arkadaşlarımızın ve sevdiklerimizin dilek ve düşüncelerini unutulmaz bir anıya dönüştürdüler. Yoğun koşturmaca içerisinde gösterdiğiniz ilgiye ve kusursuz hizmete bir kez de burdan teşekkür etmek isterim. İyi ki sizi seçmişiz....


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!