Laylilom.com

E-posta Gönder

Alternatif Fikirler

Kategori

Merkez, Bursa

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Kategori Kişiye özel ürün

Önerilen Firmalar

Osmangazi

Kırcalı Sigorta Bursa

Hayatınızda önemli anlar vardır. Evlenmek ve çocuk sahibi olmak bu anların ...

Merkez

Laylilom.com

Evlenme teklifleriniz, söz, nişan, kına ve düğün törenleriniz gibi özel anl...

İznik

Mutlu Bir Gün

Mutlu gününüz yaklaşıyor ve dostlarınızla bu günü paylaşmak için şık olduğu...

Hakkında

Evlenme teklifleriniz, söz, nişan, kına ve düğün törenleriniz gibi özel anlarınız için isminize uyarlanmış şarkılara ne dersiniz?


Bu artık Laylilom.com ile mümkün! Onlarca tercih şansı sunuyoruz ve tamamen size özel olacak şarkıları tasarlıyoruz. Aslında var olan parçaları istekleriniz dahilinde cover yapıyoruz. Kimi zaman aşkınızı içinde barındıracak kadar size özel bir şarkı tercih ediyor kimi zaman da eğlenceli bir şarkı ile sevimli bir ortam yaratıyoruz.


Farklı kategorilere ayırdığımız şarkılarınızı; aşk, çocuk, doğum günü, özel gün, düğün ve kına gibi farklı başlıklar altında topladık. Düğün eğlenceleriniz için erik dalı ya da Ankara havası gibi parçaları isminize özel olarak düzenliyoruz. Ayrıca düğün paketlerimiz dahilinde birden fazla tercih yapma şansınız da oluyor. Laylilom.com promosyon kodu ya da paketlerinden yararlanabilirsiniz. Bu sayede video ve slaytlar da tercih edebilirsiniz. 10 şarkıya kadar olan kampanyalarımız da oluyor. Özellikle düğün ve kına törenleriniz için avantajlı fiyat seçenekleri ile şarkılarınızı yaratabilirsiniz. Bu şarkılar arasında isme özel kına türküsünün de yer alabileceğini unutmayın.


Romantik çiftler ve evlilik teklifleri konusunda da seçenekler sunmaya devam ediyoruz. Slayt gösterileri ile hazırladığımız aşk şarkılarınız olabilir. Hatta ilanı aşk yaparken partnerinizin ismi için de bir tercih yapabilirsiniz.


Üstelik bunların yanında ülkemizde en çok kullanılan isimler için 3500’den fazla Laylilom.com isme özel doğum günü şarkısı da bulunuyor. Slaytlarımız 9,90 TL’den fiyatlar ile başlarken isme özel şarkılarımız ise 8,90 TL’den başlıyor. Videolarımız için de uygun fiyat seçeneklerimiz var!


Siz de yalnızca aşkınıza özel bir şarkı talep ediyorsanız Laylilom.com iletişimini sağlamayı unutmayın! Yapmanız gereken ise sayfa üzerindeki bilgilerden yararlanarak iletişim sağlamak ya da ücretsiz teklif formu aracılığı ile isteklerinizi belirterek fiyat teklifleri almak.

İletişim

Erman Tazegül

  • Adres: MerkezYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.