Laylilom.com

E-posta Gönder

Alternatif Fikirler

Kategori

Muratpaşa, Antalya

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Kategori Kişiye özel ürün

Hakkında

İsme özel doğum günü şarkılarını duymuşsunuzdur! Peki ya 2 isme özel aşk şarkılarımızı?


Özel anlarınız için klişeleşmiş şarkılardan sıkıldıysanız Laylilom.com isme özel kına şarkısı da derliyor. Hatta alternatifler ve pek çok paket sunarak istekleriniz dahilinde yenilikler de yapıyor. Binlerce isim ile oluşturulan arşivlerimize her geçen gün yenilerini ekliyor. Sizin ilginiz ve beğeninizi kazandıkça da kendimizi daha çok yenilemeyi prensip ediniyor. Birlikte hızla büyüyoruz, bu yüzden profesyonel ekibimiz ve geniş repertuarımız ile hazırız!


Alternatif paketler de sunuyoruz ve farklı seçenekler de sunarak kararı size bırakıyoruz. Tek bir şarkı için 8,90 TL’den başlayan fiyatlar ve paket fiyatları için de sizi bekliyoruz. Laylilom.com fiyatları ile hazırlanan paketler ise şöyle:


Düğün ve kına gecesi şarkıları paketinde; isme özel kına türküsü, isme özel gelin oyun havası, “Erik Dalı” şarkısı ve bir de aşk şarkısı ile 4 şarkı cover yapılıyor.


Düğün şarkıları seçtiğiniz 10 ürün içeren paketimiz de bulunuyor. İçeriğini ise birlikte belirliyoruz.


Doğum günü paketlerimizde; pop, arabesk, Roman havası, Ankara havası ve doğum günü videosu yer alabiliyor. Yani size özel fiyat fırsatları ile 4 şarkı ve 1 de video paket dahilinde sizin için hazırlanıyor.


Evlilik teklifleriniz için de konseptinize uygun romantik bir şarkı ile slayt gösterisi isterseniz kadın isimleri ile romantik şarkılarımız da verilerimiz arasında yer alıyor. Sizin için özel olarak da tasarlanıyor elbette! Hatta romantik şarkılarımızı çiftimizin ismi ile, kadın veya erkek ismi ile de tercih etme şansınız oluyor. Slayt gösterileri ile tamamen size özel hale getiriyor…


Her eğlenceniz ve romantik anınız için özel bir şarkı için Laylilom.com iletişimini sağlayabilirsiniz. Sayfa üzerindeki bilgilerimiz ile bu artık çok kolay! Hatta formu doldurarak da detaylı bilgi ve fiyat teklifi de talep edebilirsiniz…

İletişim

Erman Tazegül

  • Adres: MerkezYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!