Hülya Kılıçoğlu Wedding

E-posta Gönder

0216 706 0198

1 yorum

Abiye ve Nişanlık

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Fiyat

Özel Dikim

Özellikler

Kadıköy, İstanbul

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 2.000-3.000 TL
  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Kiralama, Haftasonu Hizmet

Hakkında

1965 yılından beri moda sektörünün içerisinde olan ve gerek özgün tasarımları gerekse titiz ve özenli çalışmaları ile başarısını kanıtlamış Ayten Temizer tarafından kurulduk. Eğitimini aldığı ve severek icra ettiği mesleğinde 40 yılı aşkın süredir yer alan kurucumuz ve baş tasarımcımız önderliğinde faaliyet göstermeye devam ediyoruz. İzmit menşeili markamız Hülya Modaevi abiye ve özel gün kostümleri üreterek ve bunu da kendi tarzını yansıtarak yaptığı için rüştünü kanıtladı. İzmit’teki atölyemiz ve mağazamızın yanı sıra bir de Suadiye’deki Bağdat Caddesi mağazamızla hizmet veriyoruz.

Oldukça geniş ve her biri alanında uzman profesyonel bir ekiple bitlikte çalışıyoruz. Aramızda tasarımcılar, stilistler, terziler, modacılar, tecrübeli satış danışmanları bulunuyor ve herkes işini hakkıyla yapıyor. Sürekli olarak kendimizi geliştirmek için dünya modasını takip ediyor, ürettiklerimizle birlikte Türkiye modasına katkıda bulunuyoruz.

Haute couture çalışan bir modaevi olarak gelinlikler başta olmak üzere çok sayıda özel gün ve etkinlik için kostüm üretiyoruz. Düğünler, nişan ve söz merasimleri, kına geceleri, nikah törenleri, mezuniyet baloları, özel davetler ve after partiler gibi aklınıza gelebilecek her organizasyona uygun bir kostüme bizimle sahip olabilirsiniz.

Her yıl büyük mesailer harcayarak ve sıkı çalışarak kendi tasarımlarımızdan oluşan kreasyonlar ortaya çıkarıyoruz. Her zaman en iyi sonuçlar için en kaliteli kumaşları, dantelleri aksesuarları ve malzemeleri kullanıyor, ince el işçiliği ile dikim yapıyoruz. Yılın güncel kreasyonlarından gelinlik ve abiye modellerimizi mağazalarımızda sergiliyor, gelinler ve gelin adaylarının beğenisine sunuyoruz. Hazır modeller haricinde kişiye özel tasarımlar da yapabiliyor; tarzına, vücut tipine, ölçülerine ve organizasyonun konseptine göre gelinimiz için yepyeni bir çizim yapıyoruz.

Benzersiz Hülya Modaevi nişanlıkları ve abiyeleri için sayfa üzerinde bulunan iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir, randevunuzu da alabilirsiniz.

İletişim

Hulya Kilicoglu

  • Telefon: 0216 706 0198

  • Adres: Bağdat Caddesi Selçuk Apt. No:397 D:4 Suadiye Kadıköy/İstanbul

Hülya Kılıçoğlu Wedding Yol Haritası

1 yorum


M&M

Meltem & Murat

Düğün Tarihi: 25.01.2020

Güler yüzünüz sımsıcak alakanız için size sonsuz teşekkürler ederim. Kucak dolusu sevgiler bu güzellikleri bizlere sunduğunuz için.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!