H Z

E-posta Gönder

Abiye ve Nişanlık

Kategori

Şişli, İstanbul

İlçe, İl


Önerilen Firmalar

Davet Çok Elbisem Yok
8

Beşiktaş

Davet Çok Elbisem Yok

Davet Çok Elbisem Yok...

Heluka Butik
3

Kağıthane

Heluka Butik

Heluka Butik düğün, nişan ve bunun gibi özel günlerde hem bayanlar hem de e...

Ju İstanbul
31

Şişli

Ju İstanbul

Bizim için her şey büyük bir hayal ve küçük bir adımla başladı… Tüm küçük k...

Hakkında

1963 yılında başlayan yolculuğumuza 1990 yılında H&Z ® Sposa markasıyla Gelinlik ve Nişanlık, GEVENCI markasıyla Abiye ve Kaftan üretimi ile ürün yelpazemizi geliştirerek devam etmekteyiz.Firmamız tekstil sektörüne 1996 yılında bayan dış giyim imalatı olarak İzmir'de faaliyete başlamıştır.ASM ASMANTO profesyonel yönetim anlayışı ve güçlü teknik kadrosuyla işleyen köklü bir aile şirketidir Kısa bir süredir piyasada bugünkü yerini almıştır.

ASM ASMANTO 1998 yılında farklı bir tarz yaratarak ASM ASMODE markası ile ASMOD TEKSTİL' i kurmuştur. Kendisine ait özgür çalışmalarıyla yaklaşık 10 yıllık bir deneyimden sonra gücünü 2007 yılında tek şirket ünvanı altına toplayıp gelişen ve büyüyen iş dünyasına başarı üzerine başarı katmıştır. ASM ASMODE kendine özgü ve farklı tarzıyla; modern,çagdaş kendine güvenen gelin adaylarının aranan markası konumundadır.Modadaki gelişmeleri yakından takip eden teknik elemanları ile portföyünü hep geniş tutmuş ve ileri teknoloji üretim tekniklerini kullanarak en az hata ve kusursuzlukla hizmet verme politikasını hiç bozmamıştır.

Yurtdışı ve yurtiçi üretim kapasitesini arttırarak kullandığı yerli kumaş kalitesi ile ithal ürünleri kullanarak dünyaya açılmayı benimseyen firmamız günümüzde yaklaşık 21 ülkeye ihracat yapmaktadır.İç piyasada olduğu gibi kalitesini ve kusursuz kalıp anlayışıyla dış piyasada da kendini ispatlamış ve bugün ki yerini almıştır.

İletişim

Sevda Gevenci

  • Adres: Matbaacı Osmanbey Sok. No:14/1Şişli/ İstanbul /TURKIYE

H Z Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.