Doridorca

E-posta Gönder

Abiye ve Nişanlık

Kategori

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl


Önerilen Firmalar

Davet Çok Elbisem Yok
8

Beşiktaş

Davet Çok Elbisem Yok

Davet Çok Elbisem Yok...

Heluka Butik
3

Kağıthane

Heluka Butik

Heluka Butik düğün, nişan ve bunun gibi özel günlerde hem bayanlar hem de e...

Ju İstanbul
31

Şişli

Ju İstanbul

Bizim için her şey büyük bir hayal ve küçük bir adımla başladı… Tüm küçük k...

Hakkında

14 Aralık 1998 yılında Hisarlı Tekstil ünvanı ile kurulan şirketimiz 01 Ocak 2007 tarihinde Hisarlılar Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş şeklinde ünvan değiştirmiş ve siz değerli müşterilerimiz sayesinde bugünlere gelmiştir. Şirketimizin kuruluşu ile doğan DORİ markası abiye dalında aranılan bir markaya dönüşmüştür. Siz müşterilerimizin isteği doğrultusunda 10 MAYIS 2000 Tarihinde doğan DORCA markamız ise tek parça abiyede özgün çizgisiyle sektöründe yerini almıştır… Amacımız yaşama renk katan mükemmel kalite ve hizmet anlayışıyla üretilen ürünleri, uygun koşullarda sunarak, önder olmayı başarmaktır. Bu amaca ulaşmak için en iyi yolun, müşteririlerimize çalışanımıza, tedarikçilerimize ve bu topluma karşı sorumluluklarımızı bilmek ve yerine getirmek olduğuna inanıyoruz.
Müşterilerimize karşı: Kusursuz bir iş birliği, saygın bir ticaret anlayışla kazandırarak, onları kazanmak önceliğimizdir. Her müşteri bizim için özeldir.
Çalışanımıza karşı: Onurlarına saygı göstermek, değerlerini bilmek, adil olmak, kendilerini güvende hissettirmek kararlılığındayız.
Tedarikçilerimize karşı: Tüm tedarikçilerimizle, karşılıklı çıkarlarımızın gözetildiğinin bilincinde olarak, hakkaniyete uygun biçimde iş yapmak amacındayız.
Topluma karşı: İçinde yaşadığımız topluma ve tüm insanlığa karşı sorumlu olan ve ülke yararına çalışan bir şirket olmaktan ödün vermeyiz.Ve herşeyden once:Tüm faliyetlerimiz, dürüst çalışanları ile en yüce ahlak ve adalet ilkelerine bağlı kalınarak yürütülecektir.

İletişim

Guclu

  • Adres: Merkez Mah. Fırın sok. Dori İş Merkezi No:75 Bomanti - Şişli / İstanbul

Doridorca Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.