Büşra Has Bridal House

E-posta Gönder

0212 963 3128

Abiye ve Nişanlık

Kategori

4.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Özel Dikim

Özellikler

Şişli, İstanbul

İlçe, İlGenel Özellikler

  • Minimum Fiyat 4.000-5.000 TL
  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellik

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Kiralama, Haftasonu Hizmet

Hakkında

2017 yılında kurulan markamızla moda sektöründe kendimize has bir hizmet vermeye başladık. Atölyemiz Büşra Has Gelinlik Nişantaşı Teşvikiye’de bulunuyor, burada yetenekli ve harika bir ekiple birlikte işimizi severek yapıyoruz. Kurucumuz Büşra Has’ın yenilikçi, vizyon sahibi ve şahsına münhasır bakış açısıyla çalışıyor, üretimlerimizi yapıyoruz. Kendisi lise ve üniversite eğitimlerini moda üzerine aldıktan sonra pek çok moda tasarımcısının yanında erken yaşlarda çalışma şansı bulmuş. Bu sayede hem teorik hem de pratik anlamda kendisini geliştirmiş.

Atölyemizde gelinlikler başta olmak üzere; nişan ve söz elbiseleri, mezuniyet elbiseleri, nikah elbiseleri, after party minileri gibi diğer özel gün kostümlerini de üretebiliyoruz. Tarzımızı tanımlayacak olursak da alışılagelmişin dışında ile özetleyebiliriz. Klasik çizgiler, basmakalıp alışkanlardan ziyade, yenilikçi, minimalist, modern ve biraz da vintage esintilerine sahip bir tarzımız var. Üstelik tarzımızı daha da kendimize özgü kılabilmek için farklı materyallerin bir araya geldiği teknikler kullanıyoruz.

Bir Büşra Has tasarımı demek kesinlikle el yapımı, kişiye özel ve incelikli demek. Ürünlerimizin tamamını müşterimize göre en baştan tasarlıyoruz. Kişisel zevklerine, katılacağı etkinliğin türüne, kıyafeti giyeceği organizasyonun mekanına ve aklınıza gelebilecek her detaya dikkat ederek yapıyoruz. Eğer müşterimiz hayatının aşkıyla birlikteliğini resmileştirecek bir gelin adayıysa ona söz veya nişan merasiminde giyebileceği harika bir nişanlık tasarlayabiliriz. Dilediği kesimde, modelde, renkte ve tarzdaki elbiseyi en kaliteli kumaşlar ve malzemelerle dikeriz.

Markamız altında hizmet verdiğimiz diğer bir alansa Atelier Petit 8 adındaki aksesuarlar. Gelinlik, nişanlık ve abiyelere uygun farklı taçları tasarlıyor ve sahipleriyle buluşturuyoruz.

Büşra Has by Atelier Petit imzalı harika bir nişan merasimi kombinine sahip olmak isterseniz yapanız gereken basit. Hemen sayfanın üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bizden randevunuzu alabilirsiniz.

İletişim

Büşra Has

  • Telefon: 0212 963 3128

  • Adres: Teşvikiye Mah. Nişantaşı Ihlamur Yolu Sk. Köşk Apt. 29/5 Teşvikiye - Şişli/İstanbul

Büşra Has Bridal House Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!