Boutique Brawo

E-posta Gönder

Abiye ve Nişanlık

Kategori

500-1.000 TL

Min. Fiyat

Hazır Model

Özellikler

Şişli, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 500-1.000 TL
  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellik

  • Özellikler Hazır Model

Önerilen Firmalar

Taliha Giyim
232 1

Fatih

Taliha Giyim

“Zamansız Moda” sloganı ve mottosuyla hizmet vererek çok uzun yıllardır giy...

Jadore Abiye
9

Şişli

Jadore Abiye

Uzun süredir Jadore Abiye markası ismi altında moda sektöründe hizmet veriy...

Alchera
37

Şişli

Alchera

Alchera hikayesine 1963 yılında küçük bir atölyede başladı. İlk mağazasının...

Hakkında

İzmir'in ilk 'Boutique'i 38 yıldır en mutlu günlerinizde sizinle..
6 Nisan 1977 yılında Ömer Demirçelik tarafından Karşıyaka İzmir'de kuruldu. İnsanların beyaz perdeden gördüklerini ev terzilerine diktirerek modayı takip ettiği bir dönemden, hazır giyim sürecine geçişinde öncü oldu. 'Boutique Brawo' etiketi 10 yıl içinde Ege Bölgesi'nde açtığı 16 mağaza ve Hollanda, Avusturya dahil 98 bayii ile özellikle Bodrum, Kuşadası, Marmaris şubeleriyle dünyanın farklı yerlerinden insanların gardırobuna girdi. Bir süre erkek giyimine de mağazalarında yer verdi,ayrı 2 mağaza açtı.

Hazır giyimde ayakkabıdan şapkaya her çeşit ürüne yer verse de Boutique Brawo koleksiyonlarında her zaman abiyelerin ve gece elbiselerinin çok ayrı bir yeri olmuştur. Model çeşitliliği ve satış başarısı yönünden hayli başarılı bir çizgi yakalamıştır.

Boutique Brawo 2001 yılından beri, işin başına geçen ikiz kardeşler Ertaç & Sertaç Demirçelik ile yola devam etmektedir. Müşterinin daha kupon ürün arayışı doğrultusunda değişerek Butik Brawo için daha az mağaza ve daha çok çeşit özel ürün anlayışını benimseyerek, daha çok şık günlük ve ithal abiye ağırlıklı gece elbisesi koleksiyonlarından oluşan bir çizgiye yönelmişlerdir.

Bunca yıldır başarısındaki sır; Boutique Brawo elbise değil hizmet satar. Katılacağınız davete göre ayakkabınızdan küpenize kadar size kombin sunar ve üzerinize göre her türlü düzenlemeyi yapar. Aldığınız modeli özel defterine kaydeder ve sizi pişti olmaktan da kurtarır.

Binlerce genç kızın ortaokul mezuniyet gecesi elbisesiyle başlayan Boutique Brawo hikayesi, lise, üniversite mezuniyetleri, nişan,düğün,kokteyller açılışlarla annelerinden kızlarına, hatta artık 3. kuşağa geçmiştir. Boutique Brawo, Türkiye'de ve dünyada üretilen en güzel tasarımlarla oluşturduğu dinamik koleksiyonlarıyla, son modayı herkesten önce müşterilerine sunmaya devam etmektedir.

İletişim

Ertac Demircelik

  • Adres: Rumeli Cad. No: 57/2 Nişantaşı

Boutique Brawo Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.