Asu Moda Evi

E-posta Gönder

0216 706 2805

1 yorum

Abiye ve Nişanlık

Kategori

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Özel Dikim

Özellikler

Kartal, İstanbul

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Kiralama, Haftasonu Hizmet

Hakkında

Özel günler, özel hazırlıklar gerektirir. Biz Asu Modaevi olarak gereken özen ve önemi gösteriyor, hayatınızda yer edecek organizasyonlarda göz kamaştırmanızı amaçlıyoruz. Her tarza, zevke ve bütçeye hitap eden abiye ve nişanlıklarımız ile tüm sevdiklerinizi büyülemenizi sağlıyoruz! Nasıl mı?

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri ne kadar önemli bir görevimizin olduğunu biliyor, bu doğrultuda tüm hizmetlerimiz ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamayı hedefliyoruz. Güveninize layık olmak için modayı yakından takip ediyor, son yıllarda sıklıkla tercih edilen modelleri modaevimizde bulmanızı sağlıyoruz. İlk buluşmadan model seçimine, provalardan teslimata kadar her süreçte memnuniyetinizi esas alacağımızdan emin olabilirsiniz.

Kına geceleri, söz ve nişan organizasyonu başta olmak üzere doğum günleri, mezuniyet baloları, yıl dönümleri ve bunun gibi pek çok özel güne uygun modellerimiz bulunuyor. Bu modelleri ise vücut tipinize göre belirliyor, beğeninize sunuyoruz. Bilgi birikimlerimiz ve tecrübelerimizi gelin adaylarımızla paylaşarak danışmanlık da yapıyoruz.

Hazır modellerin bulunduğu modaevimizde özel dikim imkanı da bulunuyor. Hayal ettiğiniz görünüme kavuşmanızı sağlamak için yetenekli tasarımcılarımız bulunuyor. İsteklerinize göre belirlenen detayları tamamlıyor ve tepeden tırnağa kusursuz olmanızı sağlıyorlar.

Modaevimizde en çok dikkat ettiğimiz ve bizi Kartal modaevlerinden ayıran en önemli konulardan biri ise zamanlama! Bunu da doğru planlama ile gerçekleştiriyoruz. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir liste yapıyor, talep ettiğiniz işlemler doğrultusunda abiye ya da nişanlığınızı 1 haftadan az bir sürede teslim ediyoruz. Hızımıza güveniyor, düğün gününüz ne kadar yaklaşmış olursa olsun en iyi hizmeti sunuyoruz. Gelin adaylarımız ile birlikte belirlediğimiz tarihi bir gün bile geçmemesi, sistemli bir çalışmadan kaynaklanıyor!

Fiyatlarımızı merak ediyor ve bünyemizdeki modeller hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Eda Aktaş

Asuman Doğan

  • Telefon: 0216 706 2805

  • Adres: Soğanlık Yeni Mah. Millet Cad. 59/1 Kartal/İstanbul

Asu Moda Evi Yol Haritası

1 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


S&M

Serap & Mazlum

Düğün Tarihi: 08.07.2020

Benimle çok ilgilendinen her ayrıntıyı düşünerek tam hayalimdeki gibi bir gelinlik yapan asu moda evine teşekkürler herkese tavsiye ediyorum sizi

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!