AS MODE GELİNLİK

E-posta Gönder

Abiye ve Nişanlık

Kategori

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 4 hafta

Önerilen Firmalar

Davet Çok Elbisem Yok
8

Beşiktaş

Davet Çok Elbisem Yok

Davet Çok Elbisem Yok...

Corcia Designs
16 1

Şişli

Corcia Designs

Corcia Designs… Gelinlerimizin asil ve bir prenses zerafeti ile goz kamaşt...

Jadore Abiye
9

Şişli

Jadore Abiye

Uzun süredir Jadore Abiye markası ismi altında moda sektöründe hizmet veriy...

Hakkında

Firmamız tekstil sektörüne 1996 yılında bayan dış giyim imalatı olarak İzmir'de faaliyete başlamıştır.ASM ASMANTO profesyonel yönetim anlayışı ve güçlü teknik kadrosuyla işleyen köklü bir aile şirketidir Kısa bir süredir piyasada bugünkü yerini almıştır.

ASM ASMANTO 1998 yılında farklı bir tarz yaratarak ASM ASMODE markası ile ASMOD TEKSTİL' i kurmuştur. Kendisine ait özgür çalışmalarıyla yaklaşık 10 yıllık bir deneyimden sonra gücünü 2007 yılında tek şirket ünvanı altına toplayıp gelişen ve büyüyen iş dünyasına başarı üzerine başarı katmıştır. ASM ASMODE kendine özgü ve farklı tarzıyla; modern,çagdaş kendine güvenen gelin adaylarının aranan markası konumundadır.Modadaki gelişmeleri yakından takip eden teknik elemanları ile portföyünü hep geniş tutmuş ve ileri teknoloji üretim tekniklerini kullanarak en az hata ve kusursuzlukla hizmet verme politikasını hiç bozmamıştır.

Yurtdışı ve yurtiçi üretim kapasitesini arttırarak kullandığı yerli kumaş kalitesi ile ithal ürünleri kullanarak dünyaya açılmayı benimseyen firmamız günümüzde yaklaşık 21 ülkeye ihracat yapmaktadır.İç piyasada olduğu gibi kalitesini ve kusursuzkalıp anlayışıyla dış piyasada da kendini ispatlamış ve bugünki yerini almıştır.

ASM ASMODE dogru kumaş,dogru model, dogru fiyat,dogru müşteri ve dogru marka ilkeleriyle gelinlik sektörünün aranan ve kabul gören bir markasıdır.

İletişim

yetkili kişi

Ercan

  • Adres: Meşrutiyet Mahallesi Şair Nigar Sokak No:73 / 2 Osmanbey İSTANBUL

AS MODE GELİNLİK Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.