As Brides

E-posta Gönder

Abiye ve Nişanlık

Kategori

3.000-4.000 TL

Min. Fiyat

Özel Dikim

Özellikler

Kadıköy, İstanbul

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000-4.000 TL
  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellik

  • Özel Dikim
  • Haftasonu Hizmet
  • Hazır Model
  • Kiralama

Önerilen Firmalar

Eslem Moda
26 1

Kadıköy

Eslem Moda

2.000-3.000 TL
Özel Dikim
Aysel Çelebi Modaevi
22 4

Pendik

Aysel Çelebi Modaevi

2.000-3.000 TL
Özel Dikim
Glamour Bridal
1

Kadıköy

Glamour Bridal

2.000-3.000 TL
Özel Dikim

Hakkında

Modacı Filiz Akdoğan tarafından 2005 yılında kurulan markamız As Brides ile ilk günkü heyecanımızla sektörde faaliyet göstermeye devam e diyoruz. İstanbul Kadıköy modaevimizi açtığımız ilçe olmakla birlikte bunun yanı sıra Bahariye gibi ilçenin en güzel ve nezih semtlerinden de birindeyiz. Burada birbirinden yetenekli ve her biri alanında uzman bir kadro ile çalışıyoruz. Ekibimizdeki tüm modacılar, stilistler, tasarımcılar ve terziler son derece güler yüzlü ve bir o kadar da tecrübeli profesyonellerdir. Bu sayede tüm müşterilerimizi ve konuklarımızı en iyi şekilde ağırlıyor ve onlara diledikleri hizmeti veriyoruz.

Modanın en güzel alanlarından biri olan gelinlik ve özel gün kostümleri üzerine çalışmalar yürütüyor ve kendi imzamız olan vizyon sahibi bir çizgide çalışıyoruz.
Filiz Akdoğan’ın tüm moda tarihini kendi yaratıcı tarzı ile harmanladığı stili ve bunu yaparken de yepyeni dikim teknikleri kullanması ile moda evimizin ana prensipleri oluşmuş oldu. Tüm bunlarla birlikte sürekli değişen estetik değerlere saygı duyduğumuz için dünya trendlerini takip ederek özel tasarım konusunda farklılaşmayı da çok önemsiyoruz. Her yıl özenli bir çalışma ile oluşturduğumuz kreasyonlarımızla özgün modeller yaratmak için gerekenleri yapıyoruz. As Brides ismini markalaştırmak için attığımız adımların karşılığını alıyor ve tasarımlarımızın taklit dahi edildiğini gözlemliyoruz.

Gelinliklerin yanı sıra gece elbiseleri, nişanlıklar yani kısacası abiyeler de tasarlıyoruz. En özel günlerde kendilerine has tasarımlara sahip olmak ve eşsiz bir görünüme kavuşmak isteyen hanımefendilere hizmet ediyoruz. En kaliteli kumaşlar, danteller ve aksesuarlar kullanarak ince bir işçilik ile diktiğimiz elbiselerimizi müşterimizin veya gelin adayımızın beğenisine hitap edecek şekilde tasarlıyoruz. Vücut tipi ve ölçüleri, tarzı ve beğenileri bunda büyük rol oynuyor.

As Brides olarak bize ulaşmak ve daha detaylı bir görüşme ile merak ettiklerinizin karşılığını bulmak için sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

İletişim

Filiz Akdoğan

Kuzey Uzun

  • Adres: Hasanpaşa Mah. Söğütlüçeşme Cad Hülya Apt, D:No:184/3, 34716 Kadıköy/İstanbul

As Brides Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.