Rentadress

E-posta Gönder

0312 963 3822

1 yorum

Abiye ve Nişanlık

Kategori

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Hazır Model

Özellikler

Çankaya, Ankara

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellik

  • Hazır Model
  • Kiralama
  • Haftasonu Hizmet

Kampanyalar ve Paketler

Rentadress

Aralık Ayı Sonuna Kadar Yapılacak Anlaşmalara Özel; Aksesuarlarınız Hediyemizdir.

Aralık ayı sonuna kadar yapılacak anlaşmalara özel; Aksesuarlarınız hediyemizdir.

Detaylar için iletişime geçebilirsiniz.

Son gün 31/12/2020

Rentadress

Düğün.com Çiftlerine Özel %10 İndirim!

Aralık ayı sonuna kadar yapılacak anlaşmalara özel; Düğün.com Çiftlerine Özel %10 İndirim.

Detaylar için iletişime geçebilirsiniz.

Son gün 31/12/2020


Hakkında

Türkiye’deki en tanınmış özel tasarımcıların gelinlik ve abiyelerini, siz değerli misafirlerimiz için kiralıyoruz. Özel günlerinde çok beğenilen; işlemeli ve özel tasarımların ne kadar pahalı olduğunu hepimiz biliyoruz. kendisini gösteren ve gecenin yıldızı olmanızı sağlayacak ancak maliyetli ürünleri diktirmek ile bütçeye daha uygun ve daha sıradan bir gelinlik- abiye seçmek arasında sıkışıp kalmış gelin adaylarımızın sorununa çözüm bulmak için Ankara’nın Çukurambar semtinde, ürünlerimizi beğeninize sunuyoruz.

Firmamızda kullanıcılar için herhangi bir abiye ve gelinlik dikimi gerçekleştirmiyoruz. Tüm ürünlerimiz eşsiz güzellikteki gelinlerimizden özenle seçerek aldığımız, tadilatlarını ve temizliğini yaparak kullanıma tekrar hazır hale getirdiğimiz ve kiralanabilir durumdaki harika güzellikte abiye ve gelinliklerdir. En çok dikkat ettiğimiz konuların başında ürünlerin seçimi noktasında kalite çizgimizi asla bozmamamız ve ürünlerimizin takibini, gerekmesi durumunda tadilat ve temizliklerini çok güzel yapmamız geliyor. Ürünlerimizde gerekmesi durumunda gelin adaylarımızın konfor ve şıklığını sağlamak için ufak tadilatlar da yapabiliyoruz.

Ankara abiye kiralama denince akla gelen ilk isimlerden olan firmamızda, Düğün tarihinden yeterince önce Türkiye’nin dört bir yanından haftanın her günü gelen misafirlerimizi randevulu olarak ağırlıyor, yetenekli ekibimizden bir uzmanı, kendisiyle ilgilenmesi üzere görevlendiriyor ve mükemmel misafir memnuniyetini hedefliyoruz.

Ürünleri kullandıktan sonra, bize tekrar kargoluyorsunuz. Biz de, en güzel şekilde temizliğini yaparak, diğer kullanıcısı için bekletmeye alıyoruz. Ürünlerimizin ve hizmetimizin kalitesi anlatmakla bitmez elbette ancak şimdilik bu kadar deyip gerisini tanışacağımız ana bırakalım.

Ayrıcalıklı hizmetimizden yararlanmak için, bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Özel gününüzde, beğendiğiniz elbiseyi daha uygun fiyata taşıyabilmek için harika bir fırsat yakaladığınızı belirtmek isteriz. Bize ulaşmak için, sayfanın en başında yer alan irtibat numarasını arayabilir veya hemen yandaki iletişim formunu eksiksiz olarak doldurabilirsiniz!

İletişim

Seda Kuşcu

  • Telefon: 0312 963 3822

  • Adres: Meva İş Merkezi 1451 Cd. No: 15 Kat: 6 Çukurambar / Ankara

Rentadress Yol Haritası

1 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


E&s

Esra & sezai

Düğün Tarihi: 06.07.2019

ilgi güzeldi, istediğim kadar gelinlik abiye denemesi yaptım ve hiç sorun olmadı. Ankara da çoğu firmanın böyle biseyi hoş karşılamadıgını biliyorum o yüzden çok memnun kaldım, seçeneklerde çok fazla. kiralama yaptım, çok teşekkürler rentadress :))

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!