Küçük Çamlıca Köşkleri *

İddia Ediyoruz . Bu Manzara Sadece Bu Köşklerde... Çamlıca Korusu içinde, artık hem pikniğe, hem de keyifli bir kahvaltıya gelin . Sofa, Cihannüma ve Topkapı Köşklerinden oluşan ve Beltur Tesislerinin en genç üyesi olan köşklerimiz, Osmanlı nın ince mimarisinin günümüz estetiğiyle birlikte uygulandığı eşsiz bir örnek. Kartal dan başlayan manzarası, Kadıköy, Eminönü, Üsküdar ve Beşiktaş ı içine almakta. Ayrıca yine, Çamlıca Korusu içinde yer alan, Su Köşkü de, yaz aylarında, havuzu, şelalesi ve kafeterya menüsü ile hizmetinizde. Ayrıca Nişan, Düğün, Toplantı ve organizasyonlarınızda hizmet sunmaktayız. Yaz Aylarında dış mekan düğünleriyle 650 kişiye kadar hizmet verebilmekte , kış aylarında ise 100-120 kişi kapasiteli iç mekanlarımız hizmetinizdedir.

Tahsisler Birimi:
Beltur A.Ş.
Hidiv Yolu No:32 Çubuklu - Beykoz / İSTANBUL

Rezervasyon : 0216 444 66 44
Faks : 0216 413 96 99

E-Posta : [email protected]
Web: http://www.beltur.com.tr/

* Aradığın mekanın detayları bulunmamaktadır.

Detayları inceleyip, teklif alabileceğin benzer düğün mekanları

Yorumlar (2)

Yetkilileri ve çalışanları çok ilgili çok sevecenler. Düğünümüz tarihine uygun olduğu için ve bizim için özel bir yer olduğu için tercih ettik. Aile arası küçük bir organizasyon yaptık. Yemeklerin tadı muhteşemdi. Ayrıca buraya gelmek de çok kolay. Kolay bulunan bir yer.

  • Düğün Tarihi : 23/08/2015

Açık hava olması hizmetinin cok iyi olması ve deniz manzarası eşliğinde birazda olsa yeşillik olması sebebi ile tercih ettiğimiz mekandan tam anlamıyla tüm hizmetlerinden memnun kaldık.ayrıca küçük bir süs havuzuda mevcuttu güzeldi görsellik. Teşekkürler...350 kişi ağırladığımız mekanda yemeklerin tadı sunumu görselliği cok güzeldi ve en önemlisi yemekler sıcaktı ve servis hızı güzeldi. masa düzenlemesi süslemeler görsellik güzeldi. konum itibari ile kolay bulunabilen bir mekan. ve otoparkıda mevcut. konuklarımın hiçbirinden olumsuz bir geri dönüş almadım. gelin odası olarak çok geniş olan küçük bir köşk ayarlandı ve cok rahat ettik. kısaca çok memnun kaldığımız bu mekanı kesinlikle tavsiye ederim.

  • Düğün Tarihi : 12/08/2015
Yorum Yap
Küçük Çamlıca Köşkleri ile çalışmak isteyen çiftler için senin deneyimlerin çok önemli.

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Küçük Çamlıca Köşkleri hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap

İncelediklerim
TÜMÜ