Halil İbrahim Sofrası *

Tesisimiz 1990’lı yıllarda 300 kişilik bir salon olarak hizmete açılmış 2003 yılında tadilata geçirerek bu günkü modern ve şık halini almıştır.

Bu haliyle dıştan bakıldığında İstanbul Boğazında bulunan yalıları aratmayan görüntüye sahip olan salonumuz modern içyapısıyla da bütün Keçiören ve Ankaralıların büyük beğenisini kazanmıştır.
Ankara da aranan bir marka olmayı hedefleyen salonumuz bu hedefine kısa sürede ulaşmıştır.

Düğün, nişan, kına geceleri, özel gün ve gecelerinizde davet organizasyonları; mezuniyet baloları, doğum günü partileri ve benzer tüm organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmak için sizlerleyiz.

Halil İbrahim Sorafı ile kutlamalarınızı kusursuz bir mekanda güzel anılarla sonlandırmak istiyorsanız, dilediğiniz düğünü gerçekleştirebilmek için bizimle iletişime geçin.

* Aradığın mekanın detayları bulunmamaktadır.

Detayları inceleyip, teklif alabileceğin benzer düğün mekanları

Yorumlar (8)

Salon büyük bir salon ve 700 kişiye yakın konuk alma kapasitesi var.Yemekli bir düğün yaptık.Terası var,iki katlı bir yer,biz iki katınıda kullandık.Bizim akrabamızın yeri olduğu için hiçbir problememiz yoktu herşey istediğimiz gibi oldu.Çiftler süslemeler için istedikleri renk seçeneğini tercih edebiliyorlar.Gelin odası mevcut,otoparkı mevcut.Güzel hoş bir yer.

  • Düğün Tarihi : 30/08/2015

Mekanda 1000 kişilik bir düğün organizaysonu gerçekleştirmiştik ve mekan zaten ankarada çok bilinmiş bir mekandı yemekli bir düğün roganziaysonu gerçekelştirmiştik ve yemekleri mekanın gerçekten çok lezzetli ve servis kalitesi güzel olan bir mekandı sıcak ve seri bir servis kalitesi vardı.Misafirleirmin ulaşım problemi olması herkes rahatça ulaşımını sağlasın mekanı bulmakta zorlanmasınalr diye bizde bu mekanda organziaysonumuzu gerçekelştirmiştik ve mekana toplu taşımaylada ulaşım rahatca sağlanabiliyordu ulaşım problemi yaşanmayan bir mekandı hizmet servis herşey çok güzeldi.

  • Düğün Tarihi : 26/07/2015

Mekanla ilgili herseyden memnun kaldım. Herhangi bir sorun yaşamadan düğünümü gerçekleştirdim.

  • Düğün Tarihi : 17/04/2015

Mekanın yemekleri çok güzeldi, Salonun yuvarlak olması görüş açısının her yerden kolay olmasını sağladı. Bizim için çok güzel bir düğün oldu. Fiyat olarakta mekan gayet hesaplı.

  • Düğün Tarihi : 27/09/2014

Her şeyiyle mükemmel. Keçiören belediyesinin yeriydi zaten. Hijyen ve temizliğinden çok memnun kaldım, bu doğrultuda tercih etmiştim zaten. Personellerin ilgisi, yetkililerin ilgisi çok güzeldi, çok iyiydi. Ulaşımımız rahattı. Yemekli bir düğün gerçekleştirdik yemekleri güzeldi temizdi servis hızlıydı ve güzeldi.

  • Düğün Tarihi : 07/09/2014

Mekanda çalışan ekip ihtiyacımız olabilecek her şeyi düşünmüştü bizi misafirlerimize karşı mahcup etmediler. Ablamın düğünüde burada olmuştu ve o zamanda çok memnun kalmıştık. Zaten bizde bu sebeple düğünümüzün burada olmasını istedik. Yemekleri lezzetliydi. Orkestrası iyiydi istediğimiz şarkıları çalıp söylediler. Ankarada düğün yapmak isteyenlerin burayı görmesi gerektiğini düşünüyorum.

  • Düğün Tarihi : 05/09/2014

park yeri ,ulaşım ,karşılama olsun mekanın nezih ve güleryüzlü personelleri ile hoş bir vakit geçirdik .Ankarada düğünü olacaklar için burayı görmeden başka biryere kararınızı vermeyin diyorum .yönetim ekibine ve emeği geçenlere çok teşekkür
Sinan Erin

  • Düğün Tarihi : 02/08/2014

Fiyat olarak ve görsellik olarak daha iyisi yok diyebilirim...

  • Düğün Tarihi : 18/05/2014
Yorum Yap
Halil İbrahim Sofrası ile çalışmak isteyen çiftler için senin deneyimlerin çok önemli.

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Halil İbrahim Sofrası hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap

İncelediklerim
TÜMÜ