Halil İbrahim Sofrası *

Toplam kapasitesi 750 kişiden 1500 kişiye çıkarılan ve bu yıl sonu hizmete geçirilecek olan tesisimiz düğün, sünnet, nişan ve toplantılara hizmet verecek şekilde planlanmıştır. Yemekhanesi, havalandırması, akustik ses düzeni ile Ankara genelinde sayılı sosyal tesislerden bir tanesidir. Ayrıca mimarisiyle de dikkat çekmektedir.

* Aradığın mekanın detayları bulunmamaktadır.

Ankara'daki tüm düğün firmaları için tıklayın.

Yorumlar (6)

Mekanla ilgili herseyden memnun kaldım. Herhangi bir sorun yaşamadan düğünümü gerçekleştirdim.

  • Düğün Tarihi : 17/04/2015

Mekanın yemekleri çok güzeldi, Salonun yuvarlak olması görüş açısının her yerden kolay olmasını sağladı. Bizim için çok güzel bir düğün oldu. Fiyat olarakta mekan gayet hesaplı.

  • Düğün Tarihi : 27/09/2014

Her şeyiyle mükemmel. Keçiören belediyesinin yeriydi zaten. Hijyen ve temizliğinden çok memnun kaldım, bu doğrultuda tercih etmiştim zaten. Personellerin ilgisi, yetkililerin ilgisi çok güzeldi, çok iyiydi. Ulaşımımız rahattı. Yemekli bir düğün gerçekleştirdik yemekleri güzeldi temizdi servis hızlıydı ve güzeldi.

  • Düğün Tarihi : 07/09/2014

Mekanda çalışan ekip ihtiyacımız olabilecek her şeyi düşünmüştü bizi misafirlerimize karşı mahcup etmediler. Ablamın düğünüde burada olmuştu ve o zamanda çok memnun kalmıştık. Zaten bizde bu sebeple düğünümüzün burada olmasını istedik. Yemekleri lezzetliydi. Orkestrası iyiydi istediğimiz şarkıları çalıp söylediler. Ankarada düğün yapmak isteyenlerin burayı görmesi gerektiğini düşünüyorum.

  • Düğün Tarihi : 05/09/2014

park yeri ,ulaşım ,karşılama olsun mekanın nezih ve güleryüzlü personelleri ile hoş bir vakit geçirdik .Ankarada düğünü olacaklar için burayı görmeden başka biryere kararınızı vermeyin diyorum .yönetim ekibine ve emeği geçenlere çok teşekkür
Sinan Erin

  • Düğün Tarihi : 02/08/2014

Fiyat olarak ve görsellik olarak daha iyisi yok diyebilirim...

  • Düğün Tarihi : 18/05/2014
Yorum Yap
Halil İbrahim Sofrası ile çalışmak isteyen çiftler için senin deneyimlerin çok önemli.

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Halil İbrahim Sofrası hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap