Sahil Restaurant Yusuf'un Yeri

Sahil Restaurant Yusuf'un Yeri

* Bu Mekan hakkında detay bulunmamaktadır.

İnciraltı'nda kurulan Sahil Restaurant, deniz manzaralı 150 kişilik alakart restoranı, özel günlerinizde sizlere sıcak ve kaliteli ortam sunan 300 kişilik grup salonu, çocuklarınızın eğlenmesi için kurulan oyun bahçesi ile siz değerli müşterilerine 40 yıllık deneyimi ile hizmet vermektedir.

Burada kalite, ürünlerin belirlenen standartlara uygun ve en iyi malzemeler kullanılarak hazırlanması; ürünlerin sağlık ve lezzetini koruyan yöntemlerle ve gıda güvenliğini temel alan prosedürlerle müşterilere sunulması demektir.

Sahil Restaurant'ta servis, hızlı, samimi ve naziktir. Servisteki kalite, uzun yıllardır bu mesleği icra eden çalışanların, artık hayat felsefesi haline gelen anlayışıdır.

Sahil Restaurant'ın değer kavramı ise, taze, sıcak ve lezzetli ürünleri, müşterilerin keyif alacakları bir ortamda, mümkün olan en hoş şekilde ve en uygun fiyatlarla sunabilmek anlamına gelir.

Orkestra eşliğinde Türk Sanat Müziği, lezzetli bir akşam yemeği, organizasyon ve toplantılarınız için huzurlu bir ortam, Sahil Restaurant Yusuf’un yerinde sizlerle...

Detayları inceleyip, teklif alabileceğiniz Restaurantlar - Düğün Mekanları

İzmir Restaurantlar Harita Üzerindeki Yerleri

© 2007-2014 Dugun.com. Tüm hakları saklıdır. Düğün ve Özel Etkinlik Online Planlama Sitesi.

Yukarı